Omiljena valjevska muzicka grupa

Moj bat ;) Prosto ga volim iako ne volim nesto posebnu tu muziku zbog njega bi slusao i easy-e :lol: kao pre.

InVAzija je najjace ime,a pesma koju je pisao veliki Defa je vrhunska i nikad nece izbledeti"Veceras me ubija...."Mislim da ne moram dalje.Od tih hip-hop grupa Extra-Va-Ganja je najjace stvari radila pre,Va-Na-Ma takodje,od ovih mladjih ne znam kako se sve grupe zovu,valjda 3-polis tako nesto...
Od onih pre Dolar-iako smejurija nije toliko los,sada kada pogledate i bla bla truc truc,Black Respect zakon zbog mog bata sa kojim cu se izuti cim ga vidim,a da ima naviku da dolazi na net Le Piaf dobili bi dobru konkurenciju :lol:
 
Wilkołak:
Koja je Vasa omiljena valjevska muzicka grupa i koju muzicki pravac svira?
Mozete navesti i grupe koje vise ne postoje a mozete navesti i upecatljive clanove tih grupa.

Sto se tiche grupa ne znam[tripolis crew,....ne znam ih sve],A tek Metalce....sam josh kao mali ishao Tesnjarom slushao u 34-ci ......i rrrgajaaajjj .... :twisted: :twisted: :twisted:
Meni je DJ Matijash-STRAVA lik,propustio me na jednoj zurci gde sam ustedeo dosta para i TRANCE pusta,ON zna sta valja!!!! Al' on nema ga ovde da pusta.......iako je tu sa zenom......
:neutral:
 
VA NA MA i ekstravagandza jeste, naravno... posletogapotop, puno srece tripolisima... danebude posle ja plujem po netu fi faj fo ko je to ZNA SE

u znak poshtovanja telefon mi zvoni > JOJOJOJOJOJOOO OJ samo se kotrljam .... da se zna

btznisu losi ni mali pankeri sto svirashe kod gljiVA . . . oi oi oi
 
Demode su odlicni muzicari pojedinacno ali su im pesme sranje.....Nema boljeg benda od Invazije niti ce biti........Bebe su mozda klupski vrh u Srbiji, vanserijski muzicari, ali im nedostaje "ono nesto"......Ostale ne zelim ni da komentarisem iako sam imao par bendova .....>>>>>
 
Наравно. Па, ваљда су они најпознатији ваљевски џез састав ?! По њима је Ваљево, између осталог, врло познато.
Можда зато што су успешни,па се зато не рачунају. :lol:
 

Back
Top