Yu-Gi-Oh! igre- kakva je razlika izmedju 3 "dela"?!

Pazi kako ja glkedam na to. Meni deluju zanimljivo jer su board base igre a ja takve volim (monopol, risiko itd)
Od jednog klinca sam nabavio Joe The Passion i izgleda fino ali ne mogu da napravim pravu taktiku jer nemam pojma da je igram. Nikad nisam gledao taj crtani film :lol: Sad jurim tog klinca da me nauci da igram. Inace izgleda solidno.
 
Pa razlika ti je u kartama!!! Svaka igra ima drug ekarte, s tim, sto ako imas Jugija i Kaibu, mozes da igras u Kaibi i s aJugujevim kartama, a AKo imas i Joija, onda mozes iz ova dv aprethodna da uvstis njihove karte u svoj spil, tako da ima vise karata, i vise taktika mozes da pravis-naravno, ako skontas kako se koja karta koristi.

Inace, zarazne igrice :)
 
Žex:
Nisam dobro procito svi delovi su glupi!

Ma neeee, ako se nekom ne svidjaju, ne znaci da su glupe igre. U stvari, dobro ti vezba mozak!!! Moras da uvidis najbolju kombinaciju da odigras, kao i da pretpostavis protivnikov sledeci potez. A sto si bolji, sto imas vise karata, to i protivnik (AI) bolje igra i sa vise karata, tako da ti nece skoro dosaditi!!! Meni jeste, ali sada igram sa drugovima preko neta ;)
 
tab503:
U Joiju imas deck construction gde mozes da importujes i exportujes dekove karata do mile volje.

Ako ima neke dobre duse da mi malo na privat napise kako se igra :lol: ili bar da me uputi na neki link ili forum gde mogu da nadjem uputstva igre :lol:

http://www.yugioh.co.yu/pravila_igre.html

Nekada su imali i forum, ali su ljudi presli na neki drugi, rekli su mi dva puta, a ja zaboravio! Mada, ni ne treba ti forum, ionako imas malo o pc igricama.
 

Back
Top