Glasan orgazam

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Sto kazete o orgazmu?Kakva orgazam volite?Da li volite kada vasa partnerica vristi od srece ili kada samo bulji u vas ili kada tiho ispusta neki svoj glasic.
Vazi za muskarce.Da li vi Muskarci glasno vicete i da li ispustate neke neartikulisane glasove prilikom vodjenja ljubavi?
 
A da jeste.Narocito ono kada pocne da vristi, a muskarac stane kao da je pita da ti nije lose... a ona sva zeljna siri noge i povlaci muskarca k sebi da bi ga natjerala da nastavi u takvom tempu. :-P
 
David Coverdale
Registrovan korisnik

Učlanjen:: 21.06.2006.
Poruke: 146


icon1.gif
Re: Devci (Nevini muskarci)
Za vasu informaciju ja sam djevac.Nevini muskarac.
user_offline.gif

I sada mi nista nije jasno: ti si manijak koji prisluskuje druge ili prepricavas sta su ti drugi pricali ili...
 
David Coverdale:
Sto kazete o orgazmu?Kakva orgazam volite?Da li volite kada vasa partnerica vristi od srece ili kada samo bulji u vas ili kada tiho ispusta neki svoj glasic.
Vazi za muskarce.Da li vi Muskarci glasno vicete i da li ispustate neke neartikulisane glasove prilikom vodjenja ljubavi?

Зависи свакако кад смо се (сам се) сексали последњи пут! Ако сам постио неких 3-4 или више дана свакако да ћу да експлодирам, а ако смо се сексали пре 5 минута уздахнућу занемарљиво и то је то!
 

Back
Top