NAJVECI SRBIN

Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
 
Najveci Srpski heroj,covek koji nas izvukao iz G* kada nam je to bilo naj potrebnije,zapoceo demokratske reforme,i pokazao Srbiji put u Evropu,a to je ne dvosmisleno "DR.ZORAN DJINDJIC"
SLAVA MU... :cry:
 
По мом скромном мишљењу убедљиво је то био и још увек је Свети Сава.Какав Ђинђић.Оно што је заслужио то је и добио.Што се хватао у коло кад није знао да игра.У српском народу има пословица,парафразираћу је јер не знам тачно али гласи од прилике овако:"Од чега живиш од тога ћеш и насрадати ако се осилиш".Уствари "Ко од мача живи од мача ће и погинути".Али рекох то је моје мишљење,а ако ће да ме хапсе онда у овој држави нема никакве слободе нити Д од демократије.Елем највећи је Свети Сава,а ко зна историју бар мало зна шта Он урадио и шта је покушавао да уради.
 
gost1:
По мом скромном мишљењу убедљиво је то био и још увек је Свети Сава.Какав Ђинђић.Оно што је заслужио то је и добио.Што се хватао у коло кад није знао да игра.У српском народу има пословица,парафразираћу је јер не знам тачно али гласи од прилике овако:"Од чега живиш од тога ћеш и насрадати ако се осилиш".Уствари "Ко од мача живи од мача ће и погинути".Али рекох то је моје мишљење,а ако ће да ме хапсе онда у овој држави нема никакве слободе нити Д од демократије.Елем највећи је Свети Сава,а ко зна историју бар мало зна шта Он урадио и шта је покушавао да уради.
Dobra ti je ta izreka:"ko od maca zivi od maca ce i poginuti"...samo mi je zao sto Slobodan Milosevic,i Djikijeve ubice nece poginuti od maca,vec ce istrunuti u zatvoru. 8) :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
 
Pa,naravno,SVETI SAVA.Da nije njega,verovatno bi danas pricali turski.
Mislim stvarno da se salite to sa Mladicem.Ne mogu da poverujem!Ono,ja sam licno protiv da ga izrucimo ovim svinjama iz Haga,ali on najveci Srbin ? Nemojte,ako BOGA znate !
 
Dvoumim se, ili bolje receno troumim izmedju Biljane Kovacevic-Vuco, Natase Kandic i Verana Matica. Mada, kad bolje razmislim, ni Milo Djukanovic nije za pocenjnivanje! :twisted: :twisted: :twisted:

Da nije njih ne bismo imali...hmmm, e, da setio sam se- cir na zelucu i osecaj sramote da ima i takvih medju nama. :oops:
 
Sveti Sava, Vuk Karadzic, Nikola Tesla, birajte vi jer ja nisam siguran koji je bitniji za srpski narod. A ono za Ratka Mladica, dajte bre ne za*ebavajte. Ako ste navalili da najveci Srbin bude vojno lice, setite nasih generala iz prvog svetskog rata na celu sa Zivojinom Misicem. To su bile prave vojskovodje. Danas pravi heroji ostaju anonimni, ako ih uopste i ima.
 

Back
Top