Goodyear liga

Hm da li trebaju da ucestvuju...da vidimo!

Zvezda,refleks i Buducnost,(da sada ne gledamo partizan za trenutak) su jedni od najboljih klubova u nasoj zemlji.Imaju kvalitet cak mozda i za Evroligu(doduse,videcemo sta ce crno-beli da urade).Takjodje,na prva tri mesta ce biti na kraju goodyear lige-prema tome,iako su se kao tamo proslavili,oni nista ne dobijaju u tom takmicenju sem nesto para i vece posete na utakmicama,ali da je to nesto veliko-nije(iako u nasoj ligi ni to ne bi dobili).

Ali zasto se ustvari goodyear liga igra:hrvati i Slovenci,pa i Bosanci placaju nasim klubovima da igraju,da bi oni,ciji je sport definitivno u padu,podigli zainteresovanost njihove javnosti za kosarkom i pojacali igracki kadar,iskustvom i jakim utakmicama.Kao i uvek,mi ih ucimo sportu a pri tome sami ili stagniramo ili cak i gubimo.

p.s.Iako je takmicenje vrlo interesantno i da odgovorim na pitanje teme:"Mislim da nasi klubovi trebaju jos koju godinu igraju u toj ligi,ali da igraju i celu nasu"!!!!!!!!!!
 
Trebaju jer se na taj nacin ostvaruje saradnja izmedju bivsih sportskih republika,u sportskom smislu.Ja,kao delija iz Vukovara,iz Hrvatske,uzivam u Zvezdinoj igri,navijam,radujem se kad pobede Hrvate i nadam se uspehu,tj.prvom mestu u Goodyear ligi.
 
Ja zaista nemam pojma kakva je ta liga( :oops: ) mada volim da gledam nasu kosarku.Moze li mi neko malo pojasniti ko u njoj igra i kakvo je to takmicenje?
 
Ma gledam ja prenose i Zvezdu...mislim ona je najbolji tim...Naravno kosarkaski...ali ne znam nista o tim takmicenjima...Uleb,jadranska,YUBC liga...Mnogo liga da sve znam pored NBA
 
a sto da ne? jedino je bedak sho nema derbija,bar su tako pricali na pocetku sezone :cry:
zvezda ima igrace ali nema igru,sinoc se obrukase,ni sve trojke im nisu pomogle... reflex je isto skroz ok,budcnost tu i tamo ali lovcen... sta oni traze u bilo kojoj ligi?!
zato je domaca liga shalo za medalju,atlas banka i masinac (kv) u prvih pet mesta na tabeli. ok je uvoditi nove timove u ligu ali ovi su :D
jeste Divac tamo poceo...a sta ce kad imaju igrace od 30 ili 20 god (Uros Mirkovic :D )
nego jel zna neko sha je sa Aleksicem? on je bio u zvezdi na pocetku prosle sezone pa je valjda presao u lovcen i tu mu se gubi svaki trag
 

Back
Top