Goodyear liga
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Goodyear liga

Zainteresovan član Kojot (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Goodyear liga

Sta mislite da li bi nasi timovi trebali da igraju u Goodyear ligi.

poz.!

snaja
    Guest

Podrazumevano poruka

Da,ako hoce da se tabaju!Pozdrav od najvece obozavateljke Pedje Stojakovica i Kingsa

Zainteresovan član Kojot (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: poruka

Citat Original postavio snaja
    Da,ako hoce da se tabaju!Pozdrav od najvece obozavateljke Pedje Stojakovica i Kingsa
    Tabace se, to sigurno ako nista drugo..

Kings!

Jungle boy
    Guest

Podrazumevano Re: Goodyear liga

Citat Original postavio Kojot
    Sta mislite da li bi nasi timovi trebali da igraju u Goodyear ligi.

poz.!
    Mislim da bi trebalo samo CZ i Reflex

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hm da li trebaju da ucestvuju...da vidimo!

Zvezda,refleks i Buducnost,(da sada ne gledamo partizan za trenutak) su jedni od najboljih klubova u nasoj zemlji.Imaju kvalitet cak mozda i za Evroligu(doduse,videcemo sta ce crno-beli da urade).Takjodje,na prva tri mesta ce biti na kraju goodyear lige-prema tome,iako su se kao tamo proslavili,oni nista ne dobijaju u tom takmicenju sem nesto para i vece posete na utakmicama,ali da je to nesto veliko-nije(iako u nasoj ligi ni to ne bi dobili).

Ali zasto se ustvari goodyear liga igra:hrvati i Slovenci,pa i Bosanci placaju nasim klubovima da igraju,da bi oni,ciji je sport definitivno u padu,podigli zainteresovanost njihove javnosti za kosarkom i pojacali igracki kadar,iskustvom i jakim utakmicama.Kao i uvek,mi ih ucimo sportu a pri tome sami ili stagniramo ili cak i gubimo.

p.s.Iako je takmicenje vrlo interesantno i da odgovorim na pitanje teme:"Mislim da nasi klubovi trebaju jos koju godinu igraju u toj ligi,ali da igraju i celu nasu"!!!!!!!!!!

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Trebaju jer se na taj nacin ostvaruje saradnja izmedju bivsih sportskih republika,u sportskom smislu.Ja,kao delija iz Vukovara,iz Hrvatske,uzivam u Zvezdinoj igri,navijam,radujem se kad pobede Hrvate i nadam se uspehu,tj.prvom mestu u Goodyear ligi.

snaja88
    Guest

Podrazumevano poruka

Ja zaista nemam pojma kakva je ta liga( ops: ) mada volim da gledam nasu kosarku.Moze li mi neko malo pojasniti ko u njoj igra i kakvo je to takmicenje?

Guest

Podrazumevano Re: poruka

Citat Original postavio snaja88
    Ja zaista nemam pojma kakva je ta liga( ops: ) mada volim da gledam nasu kosarku.Moze li mi neko malo pojasniti ko u njoj igra i kakvo je to takmicenje?
    Ne razumem ne pratis Gudjer ligu i ne pratis Srpsku ligu,a volis nasu kosarku.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

snajka... sad si me skroz zbunila... to je jadranska liga... na Tv Pinku su prenosi... cccc... pobedi Zvezda Zagreb u Pioniru pre neki dan... i ex-FMP Cibonu u Zagrebu...

snaja88
    Guest

Podrazumevano poruka

Ma gledam ja prenose i Zvezdu...mislim ona je najbolji tim...Naravno kosarkaski...ali ne znam nista o tim takmicenjima...Uleb,jadranska,YUBC liga...Mnogo liga da sve znam pored NBA

jecika
    Guest

Podrazumevano

a sto da ne? jedino je bedak sho nema derbija,bar su tako pricali na pocetku sezone
    zvezda ima igrace ali nema igru,sinoc se obrukase,ni sve trojke im nisu pomogle... reflex je isto skroz ok,budcnost tu i tamo ali lovcen... sta oni traze u bilo kojoj ligi?!
    zato je domaca liga shalo za medalju,atlas banka i masinac (kv) u prvih pet mesta na tabeli. ok je uvoditi nove timove u ligu ali ovi su
    jeste Divac tamo poceo...a sta ce kad imaju igrace od 30 ili 20 god (Uros Mirkovic )
    nego jel zna neko sha je sa Aleksicem? on je bio u zvezdi na pocetku prosle sezone pa je valjda presao u lovcen i tu mu se gubi svaki trag

snaja88
    Guest

Podrazumevano poruka

Joj,bolje me pitaj nesto o NBA ops:

Slične teme

1. Liga 1-Francuska liga
    Autor kafandzija u forumu Fudbal
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.09.2008., 05:50
  2. Liga B i H
    Autor Banci u forumu Fudbal
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 07.12.2005., 11:21
  3. Goodyear liga
    Autor goocha u forumu Košarka
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.11.2005., 01:54
  4. GOODYEAR LIGA
    Autor tailor u forumu Košarka
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.07.2004., 10:49
  5. GoodYear liga je mrtva - zivela srpska kosarka?
    Autor Muad'Dib u forumu Košarka
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.05.2004., 16:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •