Stari crtaci-da li su bili bolji

Zoyzoynaki:
Izbacila bi Nindza Kornjace....ali Strumfovi i Snorkijevci su zakon!!!!
Totalno se slazem.Nindza Kornjace su polako bile prelazak na idiotske crtace.
A South Park,Simpsonovi su crtaci za odrasle ne za decu.
Pokemoni su inace pravljeni za decu ometenu u razvoju ali su vremenom uspeli da nadju poklonike medju ostatkom dece.Definitivno su crtani filmovi ranije bili bolji i poucniji.
Pogledajte samo Cartoon Network kakve crtane filmove daje.Uzas.Do pre 2 god.moglo se naci nesto normalno na Cartoon Net. ali sada tesko.
 
Slazem se da su stari crtaci bolji.Pa ja sam kao mala "gutala"Diznijeve klasike.Ali vremena se menjaju,pa valjda se naviknes i na neke nove stvari.Posto stvarno cenim animaciju kao oblik umetnosti,mislim da ne treba omalovazavati novije autore.Kome se ne svidja,ne mora ni da gleda.
 
Stari crtaci su MILIJARDU PUTA BOLJI od novih
Pogotovu Nindza Kornjace (stare naravno) , Transformersi , Cipelici , Bananamen , Iznogud , HI-Man , i ono malo zuto pile sto crta nemogu da se setim kako se zove.
Ako neko ima neshto od ovoga (sem transformersa jer njih imam) nek mi javi obavezno jer sam za te crtane spreman da dam velike pare jer nigde ne mogu da ih nadjem
 
Glasam za Toma i Dzerija, Patak Dacu, Usatog Dusana, Patak Dacu i slonceta Ciru.
Od novih jedino za Simpsonove.
Nisu svi stari crtani filmovi cool, posebno ne oni prvi sa Miki mausom,crno beli i sa losom aniomacijom npr.secate li se Miki mausa na nekom parnom brodu-tezak shi(f)t
 
Stvarno je nekada bila gomila dobrih crtaca,ali bilo je i tesha.Recimo Betty Boop,Super Mis...
Inace nekada su crtaci mnogo redje bili na tv-u.Imao si priliku da ih gledas pre podne u skolskom programu i uvece u 19.15h.
Da li se neko seca Mikijeve radionica.To je bilo zakon.
Naravno a tu su jos i stripovi za koje danasnja deca pojma nemaju.Nekada su trafike bile pune istih a danas su pune gluposti kao sto su skandal,svet i ostalo smece.Ali to je vec druga tema.
 

Back
Top