Koji sam ja konj

vas_najbolji_drugar:
Danas nesto razmisljam, e bre imam kucu na selu, sto ja ne bi otiso tamo, malo se primirio, malo privodio seljancice. Aj stvarno.
Jbt.... Imaš kuću na selu, a živiš u "velegradu". Živiš brzo, izuzetno uzbudljivo,... umesto da treseš "seljančice" sa lagera koje čekaju samo tebe...i jedino tebe, momčinu...
Šta to sereš?!
Ako dođeš do knjige "Nacionalni park Srbija", pročitaj šta je to urbanus prostakus!
 
vas_najbolji_drugar:
Danas nesto razmisljam, e bre imam kucu na selu, sto ja ne bi otiso tamo, malo se primirio, malo privodio seljancice. Aj stvarno.
e meni je to isto palo na pamet!!! :shock:
bash sam i ja danas milila shto ovaj aca ne ode negde da skine mrak s ochiju i sebi i nama....... :roll: :lol:
 
livija:
e meni je to isto palo na pamet!!! :shock:
bash sam i ja danas milila shto ovaj aca ne ode negde da skine mrak s ochiju i sebi i nama....... :roll: :lol:

Nama? tj vama? kome to vama? Ovde se jedino ti javljas za skidnje mraka. Nemoj u to da mesas druge diskutante. Ujedno lepo pise u pravilniku da za takve ponude licne prirode postoje privatne poruke. A ja ne zelim da me banuju pa zato molim te ako nesto imas obrati mi se na private.
 
vas_najbolji_drugar:
Nama? tj vama? kome to vama? Ovde se jedino ti javljas za skidnje mraka. Nemoj u to da mesas druge diskutante. Ujedno lepo pise u pravilniku da za takve ponude licne prirode postoje privatne poruke. A ja ne zelim da me banuju pa zato molim te ako nesto imas obrati mi se na private.
a nishta private...... ja sve to javno pred svetom..... aco.... 'osh mi skidash mrak???? :roll: :-D :lol:
 
vas_najbolji_drugar:
Danas nesto razmisljam, e bre imam kucu na selu, sto ja ne bi otiso tamo, malo se primirio, malo privodio seljancice. Aj stvarno.

Које бре сељанчице? По селима су све дртине! Село је давно умрло!!!
А и ако нађеш неку, нема шансе да ишта урадиш поред бреојне јој фамилије, а и ако којим случајем нешто урадиш, све се у селу то сазна и бураз, надрљо си, залепиће се за тебе ко крпељ! Сељанчице, или да се нека не увреди, девојке са села ватај у граду, на свом терену ту ти не могу ништа, а и много се лакше увучеш у њен кревет! Процуњај мало по свом факсу, ако уопште и идеш на неки!
 

Back
Top