Javni poziv rastamanu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
frozen1982.:
Eh ti japanci,......"...japanci deco imaju samo 1 slobodan dan a cak i tad rade!"
He he. :D
Sve u svemu, nije lako, deco, biti japanac... :D

Nego smešan ovaj naš Aca... sad više ni ne moraš da odeš na Zdravlje da vidiš da li je to njegov novi klon, sad se više ni ne trudi da sakrije. Al evo proveriću da ne optužujemo pogrešnog čoveka.

Da jeste. :lol:
 
Pa sad se josh i dobro maskirao...missim klonovi mu se prepoznaju iz aviJona....uvek ima 82 na kraju nika i teme su mu neko retroinfantilno morbidno pitanje tipa:"Zene da li bi pojele svoje sise?...i shta mislite o zeni koja bi to uradila?"I posle se celu temu pravda kako je normalan.....postaje vec malo klishe......Betty tvoja tema.
 
xiaoyu:
He he. :D
Sve u svemu, nije lako, deco, biti japanac... :D

Nego smešan ovaj naš Aca... sad više ni ne moraš da odeš na Zdravlje da vidiš da li je to njegov novi klon, sad se više ni ne trudi da sakrije. Al evo proveriću da ne optužujemo pogrešnog čoveka.

Da jeste. :lol:

Da sam ikad zeleo da sakrijem klonove koristio bi proxije prema tome nisam.

na zdravlju sam napisoa da sam lupao gluposti , da me ne bi vise banovali, u ostalo sta mene briga. Ako neko zeli da izbeli zube neka izbeli ja sam napisao zasto je beljenje zuba stetno i to argumantovao, a moderatori (2 umisljene doktorke) me brisu. Necu tamo vise ni da pisem. Ko hoce da beli zube nek beli, evo i ja kazem da je beljenje super stvar. Samo da posle ne bude kuknjava kad krenu problemi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top