koje...

godisnje doba koje najbolje volim...


  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .
E daa bilo bi bas jako da ima 8/14 GD........al bi kratko trajala....inace najvise volim leto da mogu da nosim moju najdrazu majicu i sorts :lol: sto ne mogu zimi.
 
LETO!
Kratke majčice, šorčići, haljine, suknje, bose noge, glava naslonjena na dlanove, limunada s mnooogo leda - najplavlje plavo nebo i sunce koje pravi senke svuda okolo - juče sam videla viline konjiće kako se hebu i zaprepastila se - oni to leteći rade, gotivni su oni :lol:
Sladoledi, frapei, voćne salate, slatka pavlaka, slano more, talasi, stene, dosta vode - prskanja, kupanja na javnim mestima...
Nema šalova, kapa, rukavica, svega teškog za poneti :roll:
Ima samo par stvarčica, torbica i blejanja na terasama, pod otvorenim nebom do kasno u noć...
Ahhhh............... :D
 
Zar je moguce da jedino ja volim zimu!
Moram da iznesem lose strane leta - vrucina od koje se ne moze disati a kamoli finkcionisati, gradski prevoz koji je gori od svake rerne, odes na more na 12, u najboljem slucaju 15 dana, komarci ujedaju, ako nemas klimu u kuci bolje da se obesis kad je temp +37
 
zima!!!!
mada, ja imam klimu pa mi je i leti zima, hihi....ono...nema bas snega i ledenica al podnosljivo je,
ne volem leto bas nikako, posebno ne kad je velika vlaga pa je onda tu i svejedno da li je temperatura visoka ili ne svejedno je gadno, znojavo i zagusljivo.
 
Zimi su napolju ljudi pod prinudom, mrze što su napolju - ladno im je.
Zimi nema žagora na ulicama - zabili brade u šalove dok hodaju
Zimi poskupi struja.
Zimi su gužve po ulicama i svi nervozno leže na sirenama
Zimi 5 trola prođe pored mene dok u nekoj ne vidim mesto da se i ja uglavim
Zimi idu troškovi oko Nove godine, božića, hiljadu slava.
Zimi obično primetiš da ti je čizma pukla, da je jakna hladna... i da ti trebaju nove stvari
Zimi su mokre noge od bljuzgavice.
Zimi trnu ruke bez rukavica a s rukavicama se prsti teže mrdaju
Zimi uglavnom nema sunca - al' zato ima gooomila belo-sivih oblaka
Zimi nas napadne gomila virusa, gripova i boleština i svi kijaju i kašlju okolo
Zimi se dobija upala sinusa od koje boli glava
Zimi ti se stalno spava
Zimi nema šta da radiš osim da gledaš filmove na TV-u i tripuješ se da je to do jaya
Zima je sranje.
 
o jeeeeee!!!
ni zimi ni leti ne koristim gradski prevoz
slave i Bozic i troskovi oko njih su suuuuuper!
olovno nebo, sve je toplo i ususkano, gomila jastuka, udobna fotelja, kaljeva pec
stalno se spava i jede, to je suuuuper
svi ***** oko tebe ko babe: kad ce leeeeto (a kad leto dodje ***** sto je vruce!)
a meni leeeepo uh! :-)
 

Back
Top