Kako je sad na Zlatiboru?

Zavisi sta zelis od odmora. Zlatibor je postao mondensko letovaliste koje ljudi leti najcesce koriste da pauziraju na putu do mora. Kraj jezera imas pijacu i trzni centar sa mnogo kafica i paprenim cenama. Za smestaj ukucaj Zlatibor i guglaj, ima ga na toe Apartmani su od 10-50 evra. Ako hoces savet_ ja sam pre za Vrnjacku Banju leti(ako ne ides na more). Tamo imas sve i svasta, milion zanimacija, ljudi su super, a cene svega vise nego smesne! Ja sam pre tri godine bila na Zlatiboru, prosle godine u Vrnjackoj, a za par dana- Suncev Breg Bugarska!!! :lol:
 
Cene u Vrnjackoj banji uopste nisu smesne!Nivo usluga je nesto pao u odnosu na ono sto smo navikli da dobijamo u toj banji,a banja je praznjikava i ako je juli,samo se malo popuni subotom i nedeljom kad dodju ljudi iz okolnih mesta.Inace-na mnogim mestima muzika i samo za 2-3 stola sedi po neko...malo zalosno izgleda.
 
Bio sam pre 7 dana na Zlatiboru i Mokroj Gori. Lepo je. Ima ljudi, ali imam utisak da nije toliko puno kao zimus. Moze se naci smestaj, za koji ne znam cenu. Cene **** i hrane su prilicno visoke. Pice je 100 - 150 dinara, sto u odnosu na pice u NS je skupo, a na Beogradskom je nivou. U stvari, sve cene su kao u Beogradu...
Ako zelis da prodjes jeftinije sa klopom, u PTT-ovom hotelu u centru postoji restoran gde mozes da rucas za 200 do 300 dinara.

Lep provod
 
Juce sam se vratila sa Zlatibora i mogu ti reci da je sve super osim vremena. 7 dana je bilo toplo/hladno, kisa, grmljavina tolika da nam je hotel u jednom trenutku ostao bez struje.
Odusevljena sam hotelom Mona (bivsi Zlatibor) koji je ujedno i jedini renovirani hotel na Zlatiboru. Cena je 2500 PP po osobi dan, ima nekih popusta na br.dana ali to ne znam, bila sam sluzbeno tako da nemam pravu informaciju.
U gradu je kafa 80, sokovi svi 125, mineralna 90, caj 40. Uglavnom svuda isto.
Znaci, jace su cene ali ne mnogo.
Sajt na kome mozes naci i privatni smestaj ako te to interesuje ti je vec neko gore naveo...tako da ostaje da ti pozelim Srecan put i lep provod!
 
SanjaG:
www.zlatibor.co.yu

Sve sto ti treba mozes da najdes na ovom sajtu:)
Da, na ovom sajtu imaš sve informacije....trenutno ima puno turista, ali mesto se uvek može naći....vreme nije baš nešto ovih dana, promenljivo je, ali kad je lepo, imaš nekoliko bazena za osveženje....noćni život je bogat....super je za šetnju na zdravom vazduhu....
pa ako voliš ovaj vid provoda, napuni novčanik i kreni....lep provod!!!!!!! ;)
PS. Ako ne rezervišeš ništa unapred, nije problem, imaš tamo par agencija i naći ćeš nešto sigurno....
 

Back
Top