agp
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: agp

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano agp

Dal moze neko da mi pomogne,...

Imam graficku asus A9550 GE 128mb 128bit,...

Skinuo sam nove drajvere i sada prepoznaje da mu je bus agp4x, a do sada je bilo 8x,
    ploca mi podrzava agp8x,...

Citao sam u svetu kompjutera, da bi se pre instalacije drajvera trebalo instalirati sp2 i microsoft.NET Framework,.. ja koristim xp professional i sp1, mada sam probao da stavim i sp2 i opet ista stvar,...
    a trebalo bi da se taj microsoft.NET Framework nalazi u okviru sp2 ili u okviru drajvera za graficku,...

Ako neko zna u cemu bi mogao biti problem, molim Vas pisite mi na ari@panet.co.yu

Obećava jegor (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: agp

Idi na https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293 ili na www.ati.com i preuzmi Microsoft net framework, velik je 22,42 MB. Treba ti i SP2.Pozdrav

Imam slican problem (mozda malo i kompleksniji), pa javi ako si uspeo to da sredis.
    Meni nije uspelo ovo gore navedeno, mada nisam probao sa sp2?!

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Skinuo sam Microsoft NET Framework ver 2.0… ali je sve ostalo potpuno isto (nista se nije promenilo) kao i sa Frameworkom 1.1 koji sam inace bio dobio u kompletu sa drajverima ver 8.183,

Inace koristim Drajver ver 8.183 i Vgart driver sa cd-a graficke i ATI CATALYST Control Center ver 1.2… koji sam dobio takodje u okviru ovih novih drajvera,….
    Postoji i noviji drajver valjda ver 8.25, ali je velicine 100mb pa ga ne bi skidao ako ne mora, a i ovu prethodnu verziju sam nedavno skinuo, a jos ga uvek nisam osposobio da radi kako treba….

Dal znas mozda da li se svi ovi programi mogu negde naci i odvojeno ili samo u okviru drajvera koji je stvarno velike velicine za dial up?
    Probao bi sa novijom verzijom control centra ili tako nesto.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •