Jebologija

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Citajuci ove intersantne tene dosao sam do zakljucka da bi u skolama treba da se uvede nastava zvana jebologija, koja bi pomogla mladima u usavrsavanju i otkrivanju tajni seksa.
Sta mislite o ovome?
 
ništa novo ,, moja osnovna škola imala predavanja jednom nedeljno ,, bilo malo mučno za taj uzrast ali smo se odprilike na kraju svi oslobodili i otvoreno prišli ideji opuštenog razgovora o seksu ,,,,
 
marlоn:
pa kakav si to profesor, kad ne znas nastavni program...

nisam rekao da sam profa... niti se predlažem... samo pitam... mislim, hoće li biti ono ... Ivica i Marica su svratili u kućicu na kaficu ... pa ga je Marica pitala: šta ti je to Ivice? a on njoj: evo sad ću da ti pokažem! i tu uleti profesor i kaže: A sad dolazimo do praktičnog dela - navlačenje kondoma na bananu... pa se devojčice takmiče koja će brže da ga navuče... itd... baš me zanima neki rekord kod naših forumašica... easy on.. he, he
 
marlоn:
pa nije mogla da gi mete... jer je vec bilo zauzeto...:D

Čuj - podelila nam posle O.B. kutijice zelene s po 5 unutra... polepili ih po plafonu ko divljaci neki mali (pokvasiš, zavrtiš i pustiš i ostane da visi gore)
Ona se trudila da nam dokaže da ne može himen da strada tako, al jedna provalila kako je krv crvena u oba puta pa neće da se cima i znaš kakva nam bila škola posle toga? Napičili su nam ukore :lol:

Pazi od tampona smo se ukenjale, pa ti vidi obrazuj s nečim većim, čvršćim, jačim :lol:
 
David Coverdale:
Citajuci ove intersantne tene dosao sam do zakljucka da bi u skolama treba da se uvede nastava zvana jebologija, koja bi pomogla mladima u usavrsavanju i otkrivanju tajni seksa.

Да ниси мало
136.gif
 
Jok, bre - ti latinski izrazi su mi problem uvek bili - zamisli kako ponavljaš šta je šta na latinskom (u sebi) i onda te pita nešto baka biologičarka a tebi se jezik zapetlja i... izbace te naolje samo, pola razreda ti se smeje a ono neće da se zalepi preko društveno-prihvćenih izraza pa to ti je...

A pod mikroskopom posmatrali dlaku, najobičniju dlaku.. čudne su te škole - kao Ha! Mi imamo mirkoskop!!! Danas gledamo dlaku :roll:
 

Back
Top