elektronska scena u srbiji

  • Začetnik teme mama i tata
  • Datum pokretanja
Electric musica je nesto sto moze da ti pomeri granice poimanja muzike uposte... za Gou i Psycho Trance sam se skoro skroz nafurao, i jako je dobra... jer je i dalje underground... a malo je muzickih pokreta koji mogu poneti to laskavo zvanje!

...i ima energiju, pa i dusu, jer je nova i neiskomercijalizovana...
 
Mnogi pljuju po tehnu, trensu, hausu, Ne razumeju, ne osecaju. Slusaju Deep Purple. Sve im je tuc-tuc. Najgori su muzicari. Nemaju pojma o muzici. Iskljucivi su. Gde ste muzicari? Sta slusate? Dzez? Ne razumete elektroniku? Da li mozda umete da napravite nesto? Gde su vasa dela? Mozda krisom slusate narodnjake? Klinci, ukljucite kompjutere, pravite muziku iako ne znate da svirate. Mnogi znaju da sviraju a ne znaju da naprave muziku.
 
darabuka:
Mnogi pljuju po tehnu, trensu, hausu, Ne razumeju, ne osecaju. Slusaju Deep Purple. Sve im je tuc-tuc. Najgori su muzicari. Nemaju pojma o muzici. Iskljucivi su. Gde ste muzicari? Sta slusate? Dzez? Ne razumete elektroniku? Da li mozda umete da napravite nesto? Gde su vasa dela? Mozda krisom slusate narodnjake? Klinci, ukljucite kompjutere, pravite muziku iako ne znate da svirate. Mnogi znaju da sviraju a ne znaju da naprave muziku.

naravno, mnogi pljuju po tim stvarima jer nemaju sta da osete ... verovatno jer znaju gomilu boljih stvari od tuc-tuc. ja bih uvazio da neko ume da mi kaze sta se to u tehnu trensu i hausu moze osetiti, al niko to bas i nije znao da kaze ......
srecan sam sto ima ljudi koji nisu podlegli niskosti i primitivizmu turbo folka i monotoniji, smarachini i destrukciji elektronike, kao pravog odraza danasnjeg ochajnog nacina zivota i jurcanja poput muva (bez glave naravno) ...
i srecan sam sto ima ljudi koji slusaju dzez, deep purple kao i mnoge druge stvari koje odisu PRIRODNOM energijom, i LJUDSKIM duhom, a ne sintetizovanim kompjuterizovanim, monotonim bitovima.

i klinci, gitare u ruke prvo, a ako ne znate, onda za kompjuter pa pravite muziku ako volite, ali molim vas ne objavljujte :P
 

Back
Top