Calibra vs. Golf III

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Koji je auto bolji?
Argumentovano i nepristrasno,bez navijackih tonova i ispada,molim.
Hvala unapred.
golf%20III.jpg



opel_calibra_3.jpg
 
Superbird:
Najslabija Calibra ima 2.0 motor sa 115ks. Predator je trebao da napise npr. "Da li je bolji Golf III VR6 ili Calibra 2.0 Turbo?"
Inace, jedan moj rodjak ima trojku karavan 1.9 TDi (110ks) i prezadovoljan je...
Pa dobro, pretpostavlja se da se mislilo na što sličnije modele, bar se na taj način trebalo odgovoriti. Golf 2.0 vs Calibra 2.0 npr, zar ne?
 
pa, osim price da je takvom autu odavno dusa izvadjena, i da je vecina bar malo udarana, kazu da ima previse elektronike, da lako riknjava menjac koji je uz to uzasno skup, u stvari da je to jedini opel koji je skup za odrzavanje, da su ove sto se prodaju cesto samo okrpljene za prodaju, da necu izlaziti iz servisa...

moram je imati, kad tad.
Kad se pojavila, isekao sam sliku iz novina, zalepio iznad kreveta i rekao: 'moram je imati...' :D
 
Garwor:
pa, osim price da je takvom autu odavno dusa izvadjena, i da je vecina bar malo udarana, kazu da ima previse elektronike, da lako riknjava menjac koji je uz to uzasno skup, u stvari da je to jedini opel koji je skup za odrzavanje, da su ove sto se prodaju cesto samo okrpljene za prodaju, da necu izlaziti iz servisa...

moram je imati, kad tad.
Kad se pojavila, isekao sam sliku iz novina, zalepio iznad kreveta i rekao: 'moram je imati...' :D
Gledao sam na mobile.de,zadnje 1997 godiste Calibre su u Nemackoj po 7.000,koliko bi se cenile ovde,preko 10.000 sigurno.
 

Back
Top