OCENITE PODFORUME

Izabrati podforum

  • Svaštara

    glasova: 16 42,1%
  • Ljubav i sex

    glasova: 5 13,2%
  • Fudbal

    glasova: 3 7,9%
  • SF

    glasova: 1 2,6%
  • Astroogija

    glasova: 0 0,0%
  • Ostali podforumi

    glasova: 13 34,2%

  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Nema kritika samo ocenite koji je najbolji po vama podforum...
Izaberite tri i ocenite..OD 1 do 10
I jedan koji je zapostavljen bez ocene....


1. Svaštara
2. Ljubav i sex
3. Astrologija


Zapostavljen

SF
 
Fudbal je ubedljivo najjaci forum na celoj Krstarici.
Vise od godinu dana je radio prakticno bez moda i skoro da nije bilo nikakvih incidenata.
Mod je ustvari kao i pandur na raskrsnici...samo napravi jos veci haos.
Meni su nudilida budem mod na Fudbalu...odbio sam glatko! Ustvari nisam ih ni udostojio odgovora. Nisam hteo sebe da stavljam u tu grupu ljudi. To ti je kao kada ti neko nudi da te zapoli da budes pandur,batinash...i tome slicno. Bolje da budes djubretar,to je castan i koristan posao. Cuvas zivotnu okolinu.
Mada moram da pohvalim moda na Fudbalu...Chargera. I da pozdravim celu ekipu odande! Sve vas volim! :lol:Kad ukljucim Krstu prvo idem na Fudbal,pa na sve ostalo.
Ovi ostali forumi nisu ni za "lipov lad".
 
Bad_Company:
Fudbal je ubedljivo najjaci forum na celoj Krstarici.
Vise od godinu dana je radio prakticno bez moda i skoro da nije bilo nikakvih incidenata.
Mod je ustvari kao i pandur na raskrsnici...samo napravi jos veci haos.
Meni su nudilida budem mod na Fudbalu...odbio sam glatko! Ustvari nisam ih ni udostojio odgovora. Nisam hteo sebe da stavljam u tu grupu ljudi. To ti je kao kada ti neko nudi da te zapoli da budes pandur,batinash...i tome slicno. Bolje da budes djubretar,to je castan i koristan posao. Cuvas zivotnu okolinu.
Mada moram da pohvalim moda na Fudbalu...Chargera. I da pozdravim celu ekipu odande! Sve vas volim! :lol:Kad ukljucim Krstu prvo idem na Fudbal,pa na sve ostalo.
Ovi ostali forumi nisu ni za "lipov lad".
Mozes biti i djubretar kad si mod. To je Bliznakinja na tinejdzerima
 

Back
Top