Trudnoca u natalnoj karti

Torbica spakovana jos na pocetku devetog meseca i cekamo momenat koji pokusavam da nadjem kroz horoskop :)

A znam da po numerologiji mogu da se preracunaju srecni brojevi koji su za svaku osobu jedinstveni, na osnovu datuma rodjenja i imena, pa ako vrtis tu kombinaciju za loto,mozda jednom i dobijes... posle par godina pokusaja
 
Poslednja izmena:
A znam da po numerologiji mogu da se preracunaju srecni brojevi koji su za svaku osobu jedinstveni, na osnovu datuma rodjenja i imena, pa ako vrtis tu kombinaciju za loto,mozda jednom i dobijes... posle par godina pokusaja
Ti proračuni na osnovu imena nemaju nikakvu vrednost, što je sasvim očekivano i logično.

Zamisli u Kini, gde imaš nekoliko miliona ljudi sa istim imenom, ili zamisli neke slovne sisteme koji nisu fonetski...
 
Pa Kinezi imaju svoj horoskop i znakove zivotinja. Ne znam koliko se koristi numerologija kod njih u preracunavanju tih srecnih brojeva, ali na zapadu numerolozi imaju mali milion tablica koje koriste i kombinuju sa imenom i prezimenom.
Znaci nista, hvala, kad se porodim javljam, cim dodjem do kompa :)
 
I ja sam citala da je osmo polje porodjaj (cetvrto od petog ).
Bas si me zaintrigirala, pa sam gledala karte mojih "klinaca"
Cerkin Mesec je u mom 4. polju a sinovljev u 9. polju.
Njen ASC pada u moje 3. gde je Sunce od sina.
Ima li sta~kakve veze, ne znam...
tek eto , da znas da mislim o tebi.
 
Hvala Senka023, lepo je to znati u ovakvom casu, uostalom mislim da me razumes... vidi kakve aspekte njihovi Meseci prave sa tvojim natalnim planetama, taj Mesec u 4.kuci sigurno ima neki trigon sa tvojim 8.poljem sto moze da oznaci porodjaj, trigon - oslobadjanje.
A takodje sam procitala da je vrh 9.ustvari porodjaj jer je 8.tok trudnoce,
i ako tako gledamo onda je taj Mesec sina doneo olaksanje a posebno ako je na vrhu 9. kuce.
 
Poslednja izmena:
moze li meni neko da pogleda petu,imam uran i saturn :(((((((((((((((((
showgif.cgi
 
Ne razumem pitanje.

Da ,mislila sam na znake i poziciju,i aspekte u natalu ,da.....

- - - - - - - - - -


Jao ,sto si temeljit ...svaka cast....
Evo ,stavit cu kartu,pa ako zelis ,iskomentarisi,:D



- - - - - - - - - -

mislim da je Rejhana pitala po kom aspektu se vidi abortus

Hvala Aga,nisam formulisala dobro pitanje,...da naravno ,inace se interesujem sto donosi curama sterilitet,neudavanje i nesretne ljubavi...sve vise kopam i istrazujem....
A fokus mi je na citanje o djeci :)
 
A ja sam po pitanju seksualnosti prilicno "potopljena",imalo je reci da nisam promiskuitetna,niti imam neke izopacenosti,osim manjka ljubavi a i svega uz to uostalom.....
Opet kako god da mi je natal kriminalan,nekako se nadam da cu se jednom poklopiti sa nekim slicnim sebi...makar cu pokusati pa kako ispadne.da umrem ,ali makar da znam za ljubav
 
Poslednja izmena od moderatora:
Šta žena treba da ima u svom horoskopu da bi je muškarci birali za majku svog deteta tj. da bi imali veliku želju da joj naprave dete bez da ona insistira? Ili...Čime ona budi u svojim partnerima želju za porodičnim životom i odgajanjem dece iako im ranije to nije padalo na pamet?
Ne znam koliko je ovakva situacija normalna ili nije, ali poznajem suprotan slučaj gde jedna lepa i obrazovana devojka (Škorpija/Rak) silno želi brak ali je ozbiljni zaobilaze i nalazi samo one koji su za kombinacije (Mars u Blizancima). Kod mene, pak, je situacija takva da dvojica žele isto od mene u isto vreme, a imam osam godina manje od pomenute devojke i kad kupujem pivo traže mi ličnu kartu na kasi. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Valjda muskarac treba da ima u svojoj karti aspekt koji trazi majku u zeni, mesec u raku biku jarcu, ribama? Ja nemam majcinskih osobina, pa me ne zele za majku. Isto kao ti delujem do 10 god mladje od svojih godina, detinja sam. S druge strane imam naglasenog bika i skorpiona ali sam u krevetu neinspirativna. Jedino sto sam plodna, ali dzaba.
 

Back
Top