NARODNI KAZAN - LOTO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Kako Vam se čini ova igra na sreću?

Da li je to ipak više od igre?

Država uzima dobre pare na dobrovoljnoj bazi bilo prilikom uplate tiketa bilo prilikom oporezivanja dobitka.

Broj gradjana i broj kombinacija su u velikoj disproporciji.

Izlaze vezani brojevi što može da izazove sumnju u regularnost ali nije ni bitno.

Mogu li se zaraditi velike pare a da niko nikog nije oštetio niti da se poslužio trenutnim političkim vezama?

Šta da radi "srećnik" sa tolikim parama u ovoj zemlji?
 
Мене више брине шта држава уради са толиким парама.
Дали су та средства планирана у буџету?
Ко контролише наменско трошење?
 
kad mi zatreba novi auto, ja odigram na brzaka za jednu sesticu....
a kad mi zatreba a garazu, ja odigram za sedam, pa usput kupim i vilu....

btw...loto je DEFINITIVNO ultra legalna stvar...mislim na brojeve, i ostalo....lutriji srbije pomaze jednostavno teorija verovatnoce....
oni nemaju potrebe da varaju...
 
Obersturmfuehrer:
kad mi zatreba novi auto, ja odigram na brzaka za jednu sesticu....
a kad mi zatreba a garazu, ja odigram za sedam, pa usput kupim i vilu....

btw...loto je DEFINITIVNO ultra legalna stvar...mislim na brojeve, i ostalo....lutriji srbije pomaze jednostavno teorija verovatnoce....
oni nemaju potrebe da varaju...

Нисам ни мислио на лутрију већ на државу,која једе 70% суме.....
 
Moja tetka igra Loto i zamoli me da joj na kompjuteru izracunam neke Skraćene Sisteme. Ja se malo pozabavim time i vidim da na netu uzimaju ljudima pare bez veze. Iznerviram se...i da ne dužim, napravim sve to što oni nude samo besplatno: www.moj-loto.com

Nadam se da će bar neko tamo da svrati a ne da baca pare na skupe "programe".
 
Moja tetka igra Loto i zamoli me da joj na kompjuteru izracunam neke Skraćene Sisteme. Ja se malo pozabavim time i vidim da na netu uzimaju ljudima pare bez veze. Iznerviram se...i da ne dužim, napravim sve to što oni nude samo besplatno: www.moj-loto.com

Nadam se da će bar neko tamo da svrati a ne da baca pare na skupe "programe".

Ja sam našao na internetu loto program za mobilni telefon pa uvek jednu kolonu prepustim telefonu.
Autora ću obavezno da častim jer...
 
Ako nikada niste dobili sedmicu ili šesticu na LOTO-u. Ako nikada niste dobili neku vredniju nagradu (stan, automobil, i tome sl..) ONDA SE OBRATITE ČOVEKU KOJI JE USREĆIO NJIH NA STOTINE.

DOKAZ:

"Fala ti majstore k'o bratu s kojim ne govorim od kako sam došla u Ameriku"
Mileva A. North Karolina, USA

"Moja žena nema šta nema. Hvala vam do nebesa, više ne treba da se grebem od sestre koja živi u Americi"
Srba , Ekaterinburg, Majka Rusija

"Meni je život u sreći i veselju zahvaljujući Vama gospodine Srećko. Mnogo putujem i upoznajem svet"
Ratko M. - Bosna, RS, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Slovenija, Trst, Topčider

Samo pošaljite - ime i prezime, datum rodjenja na osnovu kog izračunavam vašu srećnu kombinaciju te adresu stanovanja na koju ću vam poslati odgovor. Jedino što treba je da priložite 50 dinara za pismo koje ću vam poslati.

Beli Mag Srećko



E sad, imao čovek oko 150.000 "sreće željnih" klijenata, sve ubacio u komp pa čeka koja će se kombinacija pojaviti. Onda dodje na kućnu adresu i zvrrr... zvrrrr.... ZVRRRRR:....

Pa sad eto - dobitak je dobitak...
 
Od ogromnog poreza na igre na srecu se finansiraju sve ne-javne sluzbe i izvodjenje tajnih radova... Tako je organizovano u celoj Evropi i Americi. A posto to ne postoji kao stavka u budzetu... "...eto resenja!!!"

A za pdv moze da se planira jer ekonomija ide samo par % gore dole godisnje.
 
Ja mislim da ne, zato što se u okolini odmah pojavljuju neki čudni automobili sa zatamnjenim staklima iz kojih izlaze neki čudno ošišani momci.:lol:

Па како је онда уопште могуће проверити да ли је ико стварно добио седмицу, или је у питању намештаљка.
Тако се губи сваки смисао игре и све се претвара у једну обичну манипулацију, или легалну пљачку наивних грађана, који играју ЛОТО...

Другарица ми је рекла, пошто је била једном на извлачењу, како су исти бројеви били извучени на пробном снимању и касније када се снимало уживо...:roll:
 
Па како је онда уопште могуће проверити да ли је ико стварно добио седмицу, или је у питању намештаљка.
Тако се губи сваки смисао игре и све се претвара у једну обичну манипулацију, или легалну пљачку наивних грађана, који играју ЛОТО...

Другарица ми је рекла, пошто је била једном на извлачењу, како су исти бројеви били извучени на пробном снимању и касније када се снимало уживо...:roll:


Veoma je moguće da ima zloupotrebe i da taj silan novac u stvari odlazi .... negde.:-?

Mada sam skoro pročitala u novinama da je navodno izvučena sedmica u nekom selu u okolini Beograda i da su istog dana, kao ajkule oko žrtve, počeli da kruže neki džipovi i bmw-i u potrazi za "dobitnikom".

Ne znam zaista, ne igram igre na sreću, ali čini mi se da je to prevara.
 
i ja sam cula da je moguce `namestiti` da izadju brojevi(kombinacija)koju niko nema....kao stave sedam laksih loptica koje izadju...
a taj direktor lutrije...mladjan neki tip! cula sam da ga je dinkic tu doveo.a u magazinu `status` stalno izlazi njegova slika(direktora lutrije) preko jedne strane,gde ga prozivaju da plati veliko dugovanje prema tom casopisu u kome su se reklamirale igre na srecu(lutrija narucila reklame,a nece da plate).izgleda mu se moze8)
jbg ja skrenuh sa teme loto...ali na politici smo,pa mi se moze:twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top