Dokle vise da budemo besplatan servis toj Crnoj Gori

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzorzi

Početnik
Poruka
41
Dokle vise????????Do juce su nas pljuvali na celu sa njihovom vladom.Danas mi im pruzamo servis u svim ambasadama ,besplatno skolujemo njihovu decu da bi nas sutra pljuvali i piskili po nama,svakom je omoguceno nase drzavljanstvo ,zasto kada su do juce to imali a sada to vise nece ,cemu onda to.Gospodin Vuk moze da ide tamo odakle je dosao ako sme da ode tamo ,a ne da mi ovde propagira da cemo mi biti serviseri u svakoj ambasadi,gradjanima Crne gore.Koga je on pitao za dozvolu za takvu izjavu,sta on fantazira i zamislja da je.
Gospodin Tadic daje izjavu da je vrlo zadovoljan odnosima sa Crnom Gorom i da svako kad god pozeli dobija odmah drzavljanstvo Srbije ,samo na koncu parade treba da se pojavi i Kostunica da da izjavu kako tim gradjanima Crne Gore koji zele drzavljanstvo Srbije dajemo i u gotovu po 10.000 Eura i da cirkus bude kompletan na stetu gradjana Srbije.
Umesto :zeleli ste da se odvojite posto mi gusimo tu herojsku i junacku ,i radnu naciju ,izvolite.
1/ Isterati specijalcima i ocistiti tu bruku od studentskih domova od Crnogorske studentske mafije.I naravno naplacivati im skolarinu kao i svakom stranom gradjaninu sto i jesu,i bez prava stanovanja u studentskim domovima.
2/ Uvesti drumarinu i takse za Crnogorske kamione da nam ne cepaju dzaba puteve,ako se naljute neka izvole preko ,njima prijateljske Hrvatske ili Albanije koja ce uskoro i da raskomada zajedno sa Hrvatskom tu veliku drzavu
3/Sve gradjane koji su u Srbiji na drzavnim jaslama ,a koji su Crnogorci automatski skloniti sa polozaja ,jer ce preko njih mozda uvesti zakon ili neki samodoprinos opet od desetak godina da pomognemo Crnoj gori..
4/ Usmeriti teretni saobracaj prema luci Solun jer su usluge jevtinije,rokovi kraci,a i bolji su putevi do Soluna, a na kraju od Beograda do Bara nije blize nego do Soluna.

Imam jos dosta predloga ali verovatno ih i vi imate,pa da vidimo sta bi jos trebalo.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top