Osvojite lap top!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A i ne znam da li cu dobiti poJene ili poene, pa da se tu nesto ne zamrsi?
A koliko poJena vredi jedan poen?
I da li se laptop dobija za poJene ili poene?
A konacno, vise volim da tih $10 bacim kroz prozor, mozda nadje neko kome je to potrebno....
 
osecam da treba zilion poena za lap top :lol:
Kao sto je bila ona fora u post paidu. Za minutazu koju si pricao daju ti odredjen broj bodova a da bi dobio nesto vredno treba da se posteno otvoris na racunu :lol:
 
NetLovac:
Ljudi pa za vas je sve prevara,sudite a niste ni probali.Naravno imate pravo na vase misljenje samo prvo probajte a onda kritikujte stvari.

Isprobao sam ja brate dosta toga zadnjih godina, i mogu da prepoznam stvarnu zaradu od prevare. I kazem ti odmah, ovo je prevara.
Nisam od onih koji u startu kritikuju jer ima mnogo nacina da se zaradi na netu, ali ovo je ocigledno.
 
Ljudi ne znam da li je ovo scam i ja sam na ovom sajtu par dana.Vidim da se pitate koliko i kako zaraditi poene?!Stvar je sledeca na vas mail dobijate newsletter sa vog sajta u vrednosti od 1,2,3 ili 4 poena treba da skupite oko 400 da bi ste osvojili Lap-Top.

Sunjao sam malo po Googlu kazu da je ovo kopija nekog starog sajta koji se zove EZLAPTOP.COM,koji je bio zesca prevara, ko zna mozda je ovaj .Jer kada sam proverio njihov domen ni manje ni vise kupljen je u JAPANU sto znaci nemate sanse da dodjete do pravog vlasnistva itd.

OVO SMRDI ZESCE!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top