Knight Online

Evo nekoliko shota
luuna.jpg
image_knight_online_1.jpg
 
pitanje
Igra deluje super ali me nesto zanima.
Neki mmorpg-ov su besplatni ali da bi ozbiljnije mogao da igras moras da placas znaci imas mogucnost da nesto platis da bi bolje igrao..
Da li i u ovoj igri toga ima ili je apsolutno besplatna i ne postoji mogucnost da nesto kupis za kes?
 
Zahtevnost: Minimum: Celeron 300Mhz sa 128MB RAM memorije, DirectX 7 kompatabilna grafička kartica sa makar 16MB memorije;
Preporučljivo: Pentium 800Mhz sa 256MB RAM memorije, GeForce 4MX ili Radeon 7500 ili bolja. DirectX 8.1
Stalna konekcija ka internetu se podrazumeva (62kb/s ili bolje)
 
markoca:
Ako registrujes premium ili kakve vec accounte nude, mozes da unapredis lika dodatnim stvarcicama koje u besplatnoj nema.
Tacno sam znao. Na to sam i mislio. U principu takve igre ne vredi igrati jer one pricinjavaju odredjeno zadovoljstvo ali samo ograniceno jer nema sanse da se nosite sa likovima koji imaju premium account.
Secam se. Igrao sam mafia boss i moja familija je razvalila neku drugu bandu i oni za kes pokupovali ljude, oruzje i opermu a mi smo vec bili malo potkaceni od napada na njih i tad sam prestao da igram tu igru. Jednostavno nemate sansi sa ljudima koji imaju premium account.
Zato se ja drzim mojih x-kingsa :lol:
 
hahaha

šteta je što se sve funkcije u igri plaćaju ... ne računajte da imate šanse protiv amera, francuza i brit. ... oni imaju $

al skinuću je, makar da igram neko vreme ... bolje je od piratskog wow-a sa 100 ljudi na serveru :)
 

Back
Top