Šta hoće, a šta neće...

da ja savsheno sve znam oTprilike... i da mi se mishljenje stalno menja zato shto rastem i nadam se da nikada necju misliti da je rushka jakicj ql.... i tako... hocju da budem pilot.... eto pitaj me isto za dve za pet.... u sledecjem zhivotu.... ja bi' da budem pilot i to je..... a to shto neka "ne zna" shta ócje oT tebe.... pa moglo bi da znachi da "necje"..... tebe..... sorry.... bash sam se oslobodila.... :shock:
 
Izašao sam pre neko veče na piće sa jednom devojkom sa kojom sam se muvao... I ona zna šta hoće.:lol: Ona bi da bude sa mnom, ali iz njene priče sam saznao da bih za seks morao da sačekam... a mesec dana je malo. Htedoh da je pitam:
-A da se mi sad smuvamo, pa ja odem na jedno dva meseca u inostranstvo... pa da li bi se to vreme računalo... A bilo mi nešto glupo...:lol:
 
frozen1982.:
Livija,mislish valjda na:"Ja hooocu ziiivot,bolji zivooot,da ga zgrabim poput......neshto:lol:,zivot nijeee detjja(posto hrvati ne znaju da kazu ch) igraaaa....:
e pa sad nisam sigurna.... da li je to ono shto sam 'tela ili sam samo to rekla a 'tela sam neshto drugo.... ili sam mozhda bash to 'tela... al' znam da NE ZHELIM da me pogreshno sVatite..... :lol:
 

Back
Top