Ada Ciganlija i kucni ljubimci

zimi sme valjda.ja sam mog vodila i niko me nije startovao.
a leti stvarno ne znam.ne bih se usudila da moje pseto povdem tamo meduj one pomahnitale i podivljale ljude.istraumirao bi se od prevelike koncentracije golih nogu koje se krecu na jednom mestu :?
 
Nije dozvoljeno... U aprilu je moja drugarica odvela psa na Adu, startovao je policajac i napisao nekakvu kaznu... pošto nije htela da mu potpiše zapisnik i sl. sve je završilo kod sudije za prekršaje... Ne moram da ti kažem da su je kaznili i da je platila 2000 dinara i sudske troškove....
 
Ša kad ne izlaze iz kuće, i sve im sranje. - i Ada je sranje. kad su poslednji put bili na istoj pa da znaju da nema šanse da se vode džukci? :lol:
Dolaze ljudi s malom decom, kupaju se bebice maleee, ok - ne bi trebalo baš bebe da dovode, al' dovode i bebe i klinčiće, ulaz na bazene u Bg-u oko 200 kinti, oni koji nisu imali za more nemaju ni 400 dindži na dan da daju klincima za bazen (ako ih ima dvoje) pa bar još 100 za sladoled da imaju...
Nema para - nema kuca na Adi, ničeg nema :D
 
Mislim da na Adu nebi trebalo dovoditi pse,nikako.Mozda samo u delu Ade,prema reci Savi,Ono sto meni smeta,je sledece:napravljena je staza,za voznju bicikala,oko celog jezera,i na tome,hvala upravi Ade.

Ali sta vredi.Nesavesni posetioci,uprkos sto ima specijalna staza bicikliste,iste voze,stazom pored samog jezera!Tu je naravno zabranjeno voziti bicikle,ali......mnogi voze u inat.Postavljene su table,na kojima je znak zabrane..ali,ne vredi.Da stvar bude gora,ne samo bicikle,nesavesni,voze i motore stazom za pesake,pored jezera.Ovo je veoma opasno,po pesake,i moze da ima kobne posledice.Narocito su ugrozena mala deca.Bicikli jure pesackom stazom,nikakve zvucne signale ne daju,i mnogi ljudi su odustali zbog toga,da dolaze na ovo prelepo jezero.Policija koja dezura na Adi,nije vidljiva.Oni su potpuno inertni,i svi se pitamo,sta oni uopste "rade" na Adi.Zasto policajci ne dezuraju,na setnim stazama za pesake,umesto sto se zabiju,u njihovu stanicu,a nas posetioce Ade,prepuste na boziju veresiju.
 

Back
Top