Novine na netu

Betty

Elita
Poruka
21.481
Ponovo radi Bioskop! Hoću reći, proradio novi sajt Politike :) Interaktivan! Sve sa magazinima koje izdaje...stara adresa, www.politika.co.yu
Magazin, Viva, Svet Kompjutera....svega ima...Osim meni drage rubrike Putovanja :idea:

Koje novine listate online, šta vam se od sadržaja ( ili dodatnih modula) najviše dopada a šta ne?

Na čijim se sajtovima najduže zadržavate? Da li ste ikada pisali redakciji :)
 
Politikin novi sajt je naravno bolji od starog, koji je bio bijedan, ali nije baš najbolji. Dosta linkova ne radi (valjda će proraditi). S obzirom na publicitet, više sam očekivao.
Na netu uglavnom čitam strane časopise, a od naših novina pogledam svaki dan Blic, Glas javnosti, Danas, zagrebački Večernji list...
 
Takođe, nytimes, Time, Klik magazin...ali se najviše zadržim na Klikovom sajtu. Jer intrigira nepodopštinama i seksom na sve strane :mrgreen: A ima i dobre slikice, nacrtane.


Super je što KONAČNO mogu da ostavim komentar na sajtu Politike.
 
Odlično i korisno. Bila mi je potrebna Zadnja strana, i cap - ima je na netu, mojoj sreći nikad kraja..
Eve ti jeedan Išler..btw. što sam jeo skušu u Politikinoj menzi pre mesec dana..svaaaaaka čast :lol:
 
Cap, indeed - ima i prikaz Oxford Concise Dict, sve lepo online.....sad znam šta da kupim, koliko košta i zašto mi baš taj a ne neki drugi rečnik - treba :P Sviđa mi se arhiva Sveta Kompjutera....i ona Viva, nikad to ne kupujem, a i nije toliko loše...

Hebe, hvala na išleru, evo ti kreker :D


Pišete li redakcijama?
 
"Dragi Zabavniče,
nadam se da ovo moje pismo neće završiti u risajkl binu ..." :lol:


ja sam pisala skoro, ali ne mogu da se setim kome....znam da je bilo nešto oko preuzimanja primata interneta i novina nad televizijom, i sve to u Francuskoj....
 
Betty:
a šta si očekivao, šta misliš da fali sajtu :)

Šta fali sajtu?
- Pa evo, i dalje ne radi link za kulturni dodatak, kao ni mnogi drugi linkovi. Shvatam da im treba vremena da to odrade, možda i ne žele da sve stane na net, i to je razumljivo, ali staviti link na kome piše "Kulturni dodatak" a koji te vraća na početak stranice je prilično neprofesionalno.
- Za pohvalu je što stavljaju kaiš Hogara ali ne znam zašto je onako sitan.
- Povremeno se javlja tehnička nestabilnost, posebno kad pokušavam otvoriti kolumnu.
- Pretraga ne radi, koliko vidim.
- Arhiva je čudno organizovana, ne možeš da otvoriš integralno izdanje nego je arhivirano po rubrikama.
Je'l dosta?

Kao što sam rekao, nije sajt loš, ali mogao bi biti mnogo bolji.
 
...a i godišnji odmori....:roll:
uh, linkovi....:cry: btw. a pod Putovanjima idu neke stilske vežbe, a ne prava Putovanja, ona iz štampe :twisted:


koja pretraga, ja ne videh ni da ima pretrage :shock: a što se arhive tiče, pa zar nije LOGIČNO da bude tematski organizovana? Kad bi nešto zaista hteo da nađeš, veruj mi da bi se pre setio o čemu se radi u tekstu nego što bi se setio DATUMA.
 
Imaš boks za pretragu u vrhu strane (u boksu, naravno, piše USKORO!).
A što se arhive tiče, ja volim da mogu otvoriti integralno izdanje ako sam propustio neki dan. Ako znam šta tražim, onda je tu pretraga, koja stiže USKORO!
 
aaa....ahahahaha :lol: Uskoro, pa da....verovatno sad na jesen. Ima jedna čudna neistina na koju svi pristaju, a to je da se LETI ne čitaju novine.
Znaš, kao, poslanici su na godišnjem odmoru, nema skupštine i tako...budalaština, to može da važi samo za neko interno skupštinsko glasilo ili političke tabloide.
Ah, da, i ljudi putuju :) Putuju i čitaju, naravno :P


evo izveštaja kako Mac polako pretiče PC :arrow:
http://www.nytimes.com/2006/08/10/t...00&en=79a0e08ceca3dc85&ei=5087&excamp=mkt_at7
 
hihihi...zato je ja ne gledam :D Mislim da je isto i oko NGodine - filmski maratoni, Zvnoko Bogda i sisate pevaljke...a tu negde i skrivena kamera sa našim ljudima....Novine bar gledaju da se ne ponavljaju!


...dobro je kad ide Sunđer Bob ili South Park božićni specijal :lol:
 
ево ја се спремам да пишем забавнику.
у предходном броју су објавили невероватно идиотски текс,
како су познате личности извршавале самоубиства..
дакле комплетан кит ,уради сам !
са свим детаљима!
идиоти!
а то читају клинци који у пубертету имају разне идеје,
а самоубиство им је решење сваког омањег проблема!!!
 

Back
Top