Zaljubiti se vise puta u istu osobu?

Da, da, meni se to desilo - dva puta. Zaljubila sam se u svoje bivse frajere. U jednog posle 12-13 godina nakon sto smo se rastali, u drugog posle 8 godina. I ja sam razmisljala kako je to moguce... i dosla sam do zakljucka da je to zbog toga sto su mi skroz po ukusu, prosto su (po mom misljenju) fantasticni. I mnogo je dobar osecaj - zaljubljena si, a sve je vec bilo. Covek ti je i poznat i stran, istovremeno. Uzbudljivo, a i izvesno (mislim i znas i ne znas sta te ceka). Nisam reagovala - tj. nisam se ponovo smuvala... bila sam par meseci zaljubljena (sve sa ceznjom&patnjom) a onda je proslo - izbegavala sam ih (u oba slucaja).
 
Gazdarica:
Mislite li da je ovo moguce?
Ajde sad budite dobri, pa mi dajte ozbiljn(ija) misljenja...

Jesam.mada izgleda nemoguce.
ustvari i jeste nemoguce.Nikada nisam uspeo ni da se odljubim samo sam sebe ubedjivao da je mrzim,da mrzim to sto se nama dogodilo i to sto nas razdvaja.Nju sam uvek voleo,volim je i nikada sebi i bogu necu oprostiti tu barijeru postavljenu da nas razdvaja.
a razdvaja nas do groba.Ali samo do groba.tada cemo biti svi zajedno svo troje jedno pored drugog.Zakleli smo se pred bogom i znam da ni ona ni ja to necemo pregaziti.
 
Nisam spavala one noci kad smo se sreli i shvatili da vise nista ne osjecamo jedno prema drugome...
Elem, voljela bih da zivim u ubjedjenju da je moguce da mi se desi da se ponovo zaljubim u njega, ako nam se putevi ukrste...
Razgovarali smo o tome te noci... Ko zna...
Cudni su putevi...
 
Jim Carrey je divan. Pa ako ste gledali te "ozbiljnije" - Trumanov sou, npr. ako vam idu na zivce te njegove grimase. Ali meni je on divan..............

Sto se teme tice. Nisam bas zaljubljive prirode, ali ako se zaljubim jednom u jednog, nije iskljuceno da nakon x godina prorade opet te hemije u meni. Ali to bas i ne prizeljkujem. Nova zaljubljenost bolje zvuci. Zasto 2x praviti istu gresku, trpiti ista s.ranja?
 
Jao...ja malo malo pa se zaljubim...u verenika, u svoj odraz u ogledalu, u drugaricu, u jato pataka, u tašnu u Spaces-u, u šuštanje svile kod nove suknje, u boju Save u sumrak, onako zelenu kao HELF bonbone....mislim, ne znači da ći da spavam sa suknjom/patkama/tašnom/ogledalima....:lol: Zaljubljivanje je super :P Još bolje kad je u čoveka od krvi i mesa :lol:
 

Back
Top