Zaljubiti se vise puta u istu osobu?

Није могуће. Јер тај моменат када осетиш да ти се опет тај неко свиђа је само привид, тренутно стање или присећање на неке његове/њене добре особине...ту треба да проради разум...касније ће поново доћи онај осећај због ког сте прекинули...

...што не значи да не можеш да се вратиш по мало феноменалног гужвања...:D
...ма не мора ни то...задовољство је некад и само загрљај или моја глава на њеним грудима...уххх...увек сам се враћао...поготово кад је тешко...:|
 
Gazdarica:
Mislite li da je ovo moguce?
Ajde sad budite dobri, pa mi dajte ozbiljn(ija) misljenja...
Jednom razbijen krčag ne možeš zalepiti a da ne pušta vodu... Mislim da je ponovno zaljubljivanje u osobu sa kojom jednom nije uspelo samo ponavljanje već učinjene greške.
Ali mislim da je moguće i prelepo iznova se zaljubljivati u osobu sa kojom si (kao što je mammy napisala da se u "onog svog" iznova zaljubljuje), otkrivati nešto novo što te kod nje privlači, podsećati se onoga što te je prvo privuklo...
 
Gazdarica:
Mislite li da je ovo moguce?
Ajde sad budite dobri, pa mi dajte ozbiljn(ija) misljenja...

ako ti se stvarno dogodilo da ga "ponovo" volis onda nisi ni prestajala da ga volis.....celo vreme si ga volela , javno ili tajno ali si ga volela........samo je tog trenutka doslo do tih novih varnica koje ukazuju da nisi prestala da ga volis

inace meni se cini ono sto je gotovo da je stvarno gotovo..............;)
 
Evo jedna priča za G.

Zaljubili se na koledžu i ušli u vezu... On stariji 3 godine od nje... završio, i da bi ostao u istom mestu prihvati posao profesora tu u srednjoj školi, a ne bolje plaćen u drugom gradu.
Posvađaju se, nije im išlo i rasture se.

Prođe par godina.

Ponovo se sastave.
Do danas su zajedno.
Imaju 4 dece, i 5 unučadi.
Šesto na putu.

Vole se still.

P.S. Čovek je jedan od top ljudi koje sam upoznala u životu.
 
E Gazdarice, Gazdarice.... ti kada nabodes temu, ti je stvarno nabodes.

Imam jednu dobru drugaricu, tj. imao sam, cela njena porodica za mene znaci mnogo i nisam sebi mogao da dozvolim da se zaljubim u nju, uvek smo bili super prijatelji ali jbg kad mi se uvek svidjala.
I eto prvi put sam se yaljubio sa nekih 12 god. u nju tad sam bio mali pa ne racunam..
Kasnije kad sam imao 16-17god. ali mi je vise znacilo njeno prijateljstvo ali kako sam se sve vise vezivao resio sam da se sklonim malo....
I tako ... kasnije oko 20te sam se opet video sa njom i kako je progovorila opet sam osetio nesto u tom glasu.. od tada vise nisam dolazio kod nje.. jednom sam je samo video posle toga - prosle godine u prolazu i to je sve...

Nista me ne pitajte... necete me razumeti...
U svakom slucaju sad se vise ne vidjam ni sa njom ni sa celom porodicom.
I eto izgubio sam i drugaricu ...
 
LedStorm:
E Gazdarice, Gazdarice.... ti kada nabodes temu, ti je stvarno nabodes.

Imam jednu dobru drugaricu, tj. imao sam, cela njena porodica za mene znaci mnogo i nisam sebi mogao da dozvolim da se zaljubim u nju, uvek smo bili super prijatelji ali jbg kad mi se uvek svidjala.
I eto prvi put sam se yaljubio sa nekih 12 god. u nju tad sam bio mali pa ne racunam..
Kasnije kad sam imao 16-17god. ali mi je vise znacilo njeno prijateljstvo ali kako sam se sve vise vezivao resio sam da se sklonim malo....
I tako ... kasnije oko 20te sam se opet video sa njom i kako je progovorila opet sam osetio nesto u tom glasu.. od tada vise nisam dolazio kod nje.. jednom sam je samo video posle toga - prosle godine u prolazu i to je sve...

Nista me ne pitajte... necete me razumeti...
U svakom slucaju sad se vise ne vidjam ni sa njom ni sa celom porodicom.
I eto izgubio sam i drugaricu ...[/QUOTE

Mnogo si omašio,mada ti je to i samom jasno...

A, gazdarice-apsolutno je moguće...Moj slučaj.Prvi put se zaljubila kao tinejdžerka al nam nije išlo...Posle 10-tak godina opet...Sad mi je muž...
 
Ako je prava ljubav onda se svakim danom iznova zaljubljujes u tu neku osobu,e sad nisam citao temu po jednoj poruci na ovoj strani vidim da je problem taj Gazdarice jer vise niste zajedno,za sve postoji razlog tako i za to,i zbog toga ne vredi tugovati,a kako jedna dama rece na jednoj temi u Zenskom kutku,nikad se ne treba osvrcati ka proslosti,nego samo grebati napred,znaci sto pre zaboravi da niste zajedno,i zaboravi razmisljanje da cete jednog dana opet biti zajedno,ako je sudjeno bice u medjuvremenu zivi.
Ako sam pogresio temu izvinjavam se :)
 

Back
Top