GUZVA

pa šta ondaK kenyaš, koga zastupaš.....komšiju? Ako NIKOGA ne poznaješ ko ima taj problem, KAKO znaš da je to REALNO STANJE stvari? To neki fazon iz tvog kraja, da se pljucka po nebeograđanima, onako, iz čista mira i dokolice?
 
alien:
Ne treba nam policentrični Beograd, nego policentrična Srbija.

Misliš na decentralizaciju, i ja sam stranovišta da je decentralizacija odlična stvar, ali to unutrašnjosti ne odgovara iz ecc. i drugih razloga. Uglavnom iz razloga samodovoljnosti.
Ne zaboravi da u Srbiji postoje samo 4 grada: Beograd, Novi Sad, Niš i Kragujevac.
Sve ostalo su OPŠTINE.
 
torrente_bg:
Ma da guzva u gradu je od penzionera.Ne lupaj.
Guzva je od nenormalnog broja stanovnistva koje se doselilo u BG u zadnjih 15god.
1.Prvo izbeglice koje kad su bezale iz raznih sela nije im padalo na pamet nista drugo osim BG.Kao da su odrasli u Becu ili sl a ne u nekim selendrama po Bosni itd.
2.Standardno crnogorci koji sa planina dolaze ovamo da se bave kriminalom ili da se ubace na neku ok sljaku jer naravno imaju vezu i sl.
3.Gomila iz centralnog dela Srbije i Kosova kojima je jedini cilj da dodju u BG jer ovde kao cveta cvece.

Ima istine u ovom sto si napisao ,ali nesto nedostaje hmmm : koliko imas pravih rodjenih beogradjana , svi zive ovde nekih 20 godina i vise ,a dosli iz raznih selendri Srbije i kazu mi smo tebra beogradjani , samo pitajte roditelje odakle su dosli :)))))) . Svi hoce u Beograd jer u malim gradovima po Srbiji nema zivota sem BG i NS , jer nigde se vise ni ne ulaze . U Beogradu ajde neka bude prosek plate 200 evra , a u manjim mestima do 100 evra . Neki kazu u Beogradu je skuplji zivot , jeste ali po splavovima :lol: ... inace u tim manjim mestima su vece cene nego kod nas . U Beograd dolaze studenti iz raznih krajeva i svako gleda da ostane u gradu , nada se da ce bolje ziveti nego da se vraca kuci da cuva krave , svinje , ore njivu ili sta vec ...Srbija je natrpana sa ljudima koji su dosli `91 iz Slovenije , Hrvatske , `92 i `93 iz Bosne , `95 iz Krajine , od `97-`99 sa Kosova , evo sada 2006.dolaze i srbi iz Crne Gore , nedo bog da se zakuva u Vojvodini ili SANDZAKU evo novog priliva ljudi u Beograd . Vratite vreme unazad pre nekih 15 godina u Bgd ste mogli normalno da parkirate auto na ulici , sada ko to izvede svaka mu cast ... doduse vozili su se tada yugici , pretezno zastavina vozila ... danas je Beograd 2milionski grad i jos uvek nepoznatim brojem stanovnika i najobolje je danas ici PESKE jer pre ces stici nego GSPom , sopstvenim vozilom , TAXIjem koji ce te oderati kao da si krenuo avionom za Grcku ... sta reci nego HAOS koji je iz dana u dan sve gori i gori .....

NASTAVAK U SLEDECEM BROJU :lol:
 
e, dobro, vajtniki, a jel se neko prebrojavao - koliko ima normalnih ljudi, nevezano za poreklo? Da li iko postavlja to pitanje? ;)


E...republički prosek je 200 €, u Bgd je viši..recimo na Nbgd, a ti bi to morao da osetiš, prosek je 55.000 dinara :mrgreen:

btw. ne brini se ti za Vojvodinu, bolje prvo počisti svoju avliju ;)
 
@Betty pa svakim danom mozes da vidis sve vise nenormalnih jer kriza je pobogu . Prosek je 55.000 dinara za one koji rade u Bankama koje imas na svakih 1km to je nenormalno ne ljudi koji se skoluju za dz:) kad neka sa 3 godisnjom skolom radi na mestu sa ekonomskim fakultetom ,ali tata je platio .... ja se ne sekiram za moju platu ona je solidna ... ali sto se tice moje AVLIJE tu ni mali ni debeli covek ne bi pomogli .... odnosi se na atomske bombe koje su pale na Hirosimu i Nagasaki :)))) .
 
Berza je na nbgd...


mislila sam metaforički avlija - očisiti otpatke iz sopstvenog delokruga...ž

Reci mi, jel ti misliš da je to što si nakuckao gore normalno? :lol:
Da li stvarno mislite da
1. je ok da qqate a da vam je, u stvari, sasvim dobro :idea:
2. da je ok da qqate a da ništa ne poduzimate
3. da je ok da mrzite one koji imaju višu platu? :)
4. da je ok da ukradete kad dođete u poziciju da ukradete MNOGO para?
5. da STVARNO studenti koji dolaze u Bgd rastu u svinjcima i kokošinjcima, a ovamo u roku završavaju fakultete i dobijaju dobre poslove jer su, damn it, prodali njivu pa potkupili? :lol:







Znate li (verovali ili ne) da nakon Kineza na Balkanu očekuju talas Pakistanaca? :) Ima da GRMI Asian Dub Foundation ulicama i da se valja shit :mrgreen: Biće lepog nakita i tkanina novih, neka neka...:) Ja ću da se družim s njima, a vi kako oćete :P


btw. a koji je taj mali i debeli čovek što ga prozivaš po forumu? :shock: :lol:
 
@Betty da nisi dosla sa talasom tih Kineza :))))

odlicne teze poredjane po brojevima od 1-5 ima stvarno zanimljivih stvari da se procita jer nadam se da ce u nekoj od ovih tacaka da se pronadje , ja sam se pronasao u tacki 3. a ostali neka vide gde su :))))

Onaj mali i debeli covek nije forumas to je bomba ,ali ako se neko pronasao uvredjen neka prihvati moje izvinjenje .Unapred Vam zahvaljujem na razumevanju :)))))))))))))))))))))))
 
Betty:
Nisam, rođena sam ovde.

Ajd sad odogovri na pitanja od 1 do 5 .

Evo potrudicu se mlada damo :

1. nije mi sasvim dobro posto moram na operaciju nosa :shock: ( srecom nije mozga ) :lol:
2. ja sam samo obican pesak u partiji saha , nisam na nekoj funkciji recimo kralja :roll:
3. o.k. je da mrzimo zato sto neko preteruje sa sumama , a drugi rade i gladuju ( nelogicno zar ne ) :evil:
4. svako gleda da zivi kao 1 sloj Beogradjana :lol: 8-)
5. smatram da nisu svi ljudi sa strane prodali njive da bi potkupili skolu , ja cenim ljude koji zavrse fakultet pa i da studiraju 10 godina , trud treba da se nagradi , a ne da studenti koji zavrse skole nemaju posla zbog nekih sa osnovnom , srednjom ili visom ....mislim da su ipak u prednosti .
 
jeste nelogično da radiš i gladuješ :idea:
Misliš li da ima neke (kosmičke) pravde da onaj ko je spreman da ukrade - ni ne dođe u situaciju da ukrade mnogo novca? :) Ja da sam Bog, ja bih to tako rešila 8)
 
U 78. je danas bilo pakleno.....jedva izvukoh zivu glavu.....velikoj vecini je teshko da shvati koncept udaljavanja od vrata autobusa ako ne silazish na sledecoj da bi oni koji silaze mogli da sidju......
 
@Betty glasacu za tebe na sledecim izborima , ako obuzdas LUCIFERA :)))
@frozen 1982. bitno je da si ostao ziv, kako li je onima koji idu do zadnje stanice :))))
 
šta da radim, ček.ček....oš da ga hipnotišem da upadne u duuug i dubok san dok se mi ne sredimo i organizujemo kako treba? :)

A posle da ga budimo pa da gi karamo :mrgreen: Zed is dead , a :lol:


u 78ici da diraju dete.,...sram ih bilo :twisted:
 
whitenicky gubis vreme razglabajuci sa tom Betty.Ili ima 20god. pa jos nema pojma o nicemu ili ...
Ja ne znam gde zivi ta devojka.Ako zivi u bg neka proseta malo krajem po prodavnicama i sl. i popise koliko ljudi imaju plate,ako izvuce 20 000 din bice dobro.
A sto se tice seljastva u bg nisu za to samo zasluzne pridoslice vec ima i onih koji su rodjeni i odrasli u BG pa su seljacine teske.Generalno kulturni nivo i vrednosti u celoj Srbiji su na dnu.
 
torrente_bg:
whitenicky gubis vreme razglabajuci sa tom Betty.Ili ima 20god. pa jos nema pojma o nicemu ili ...
Ja ne znam gde zivi ta devojka.Ako zivi u bg neka proseta malo krajem po prodavnicama i sl. i popise koliko ljudi imaju plate,ako izvuce 20 000 din bice dobro.
A sto se tice seljastva u bg nisu za to samo zasluzne pridoslice vec ima i onih koji su rodjeni i odrasli u BG pa su seljacine teske.Generalno kulturni nivo i vrednosti u celoj Srbiji su na dnu.

Pozz torrente , bas mi je gotivna Betty kao da zivi u New Yorku , a prica kao da zivi u Beogradu .... ali ima lepu inspiraciju gluposti moras da priznas :shock: :lol: . Ponekad moras dobro da procitas njene tekstove da shvatis sta je pesnik hteo da kaze , mozda sam ja glup i ne kapiram :shock: :wink:
 
whitenicky:
Pozz torrente , bas mi je gotivna Betty kao da zivi u New Yorku , a prica kao da zivi u Beogradu .... ali ima lepu inspiraciju gluposti moras da priznas :shock: :lol: . Ponekad moras dobro da procitas njene tekstove da shvatis sta je pesnik hteo da kaze , mozda sam ja glup i ne kapiram :shock: :wink:

:lol:"A možda su u šumi"- " možda su u bunaru" ? :shock: :lol:


Pa da, i ovaj Torente ima fazon da qqa a da mu je u stvari ok :) Baš ste bedasti 8)
 
@Betty duso evo za tebe :
d587355b.jpg
 

Back
Top