Kuglanje

Jao, ja sam bas isto htela da pitam ovo!
Ja sam cula da ima na Banjici, nemam pojma gde, ako neko zna, bilo bi fino da napise.
Znam da je bilo na Adi u 'Jezeru', ali mislim da je to davno zatvoreno...
 
ja bih, rado.. ali mi guzni mishicji bash i nisu u formi u poslednje vreme, a i nisam iz Beograda... ali, hej... nemojmo da nas to sprechi... chaskom cjemo isprogramirati neku on line igru o kuglanju... pa da vis' meraka kad pochnemo da rolamo kuglu...
 
Artinve:
ja bih, rado.. ali mi guzni mishicji bash i nisu u formi u poslednje vreme, a i nisam iz Beograda... ali, hej... nemojmo da nas to sprechi... chaskom cjemo isprogramirati neku on line igru o kuglanju... pa da vis' meraka kad pochnemo da rolamo kuglu...
Ma sigurno ima nesto.
 
e... nemam... imam samo icq... al', eto... sad mogu da se okupe kuglashi...
napravi neku ligu, objavljuj rezultate ovde... mozete da igrate i u pivo, u kafani svashtari nakon kuglanja... ej... a ja bi mogao da zaradim koji dinar prodajuci semenke... odoh da se bacim na posao...
 
necu... ja sam ozbiljan... mislim na zaradu, a ne na igranje... dok se drugi igraju, ja i u tome vidim zaradu... a igram se, samo ako postoji mogucnost zarade...
e, Moldy... kada se obogaish od ovog virtualnog kuglanja, seti se mene i mojih mudrih saveta..
 
Pazi ovako... ima 4 staze... ako zakupis sve cetiri i da igra po 3 oveka na stazi 1h dodje 2000din...
znaci vas 12-oro delite 2000... sto je smesno... ja sam tako isao ;)

A 1h ti je sasvim dovoljno veruj mi :)
 

Back
Top