DIF

Nefertari12

Početnik
Poruka
17
Ovo je pitanje za devojke .

Da li ste nekada izlazile sa studentima sa Dif-a ? Specificno sa momcima.

Ja sam diplomirala na njemu i po meni muski "ogranak" tog fakulteta je vrlo specifican.
Po sebi znam da Difovci imaju neku svoju snagu.

Bas me zanima kako bi ih okarakterisali.
 
Ajd sad lepo priznaj da si ovu temu otvorila da nam se pohvališ kako si diplomirala! :D Četitamo!

Otkud znam kakvi su difovci! Teško im da polože anatomiju. Eto.
 
Nemam nista protiv DIFa...cak sam imao fenomenalne nastavnike i profesore fizickog u skoli. Ali su difovci jako smesni ljudi. Mislim...vise kao pozeri. ne u negativnom smislu...ali onako,sako mogu da kazem...zabavni pozeri. Mada cesto ima i napaljenika. Ponashaju se kao da su zavrsili obuku u Legiji stranaca,a ne DIF.
Imam druga koji zavrshava,ako nije i zavrshio do sada DIF. Bio je ovde,pa je posle nastavio u Bechu...ma on je ludak. Svaki put kad se sretnemo to je neko izbezumljivanje od zayebancije.
 
ja sam se zabavljala sa jednim difovcem koji je završio i ekonomiju:da ima fakultet:lol:
što se te neke posebne snage tiče nemam pojma šta hoćeš da kažeš?
ja sam se ložila na njega jer je bio zgodan, a bio bi svakako jer je vaterpolista...
a difovci...inače...nemam baš neko mišljenje o njima,
često su plitkoumni, i vole svoje telo više nego sve drugo.
oni koji nisu plitkoumni...insistiraju na tome da ceo svet zna kako su pametni,
i naravno da su zgodni..ma najzgodniji:roll:
 
Ja sam diplomirala na njemu i po meni muski "ogranak" tog fakulteta je vrlo specifican.
Po sebi znam da Difovci imaju neku svoju snagu.


Па добро, ако знаш, зашто онда питаш нас?
Јесу ли дифовци нека посебна врста људи кад се тако разликују од осталих, који, претпостављам, немају ''неку своју снагу''?
 
meni se cini da jesu drugaciji ,,, nekako izmedju sportske ekipe koja se ovlaš dotiče svake discipline ,,, i poznavanje tela, pokreta, , i šta još ?? i to ih čini (u svojoj glavi ) superiornijim nad ostalima ,, uglavnom cene sebe ali nikako druge ,,, a da pitate difovca šta misli o svom kolegi , nagrdio bi ga, --- odgajili me difovci, majka bila na trećoj godini pa se vazda neko od takih motao po kući ,,,
 
E ja tu imam predrasude - uopste me ne interesuju muskarci koji su naklonjeni sportu... a jos koji studiraju sport! Ne znam sta bih radila sa takvim tipom, a i on bi verovatno umro od dosade sa mnom. Osim toga, ja se osecam ugrozeno pored misicavih tipova i tolike snage... Uvek sam imala zgodne momke al' to je kod njih bilo onako usput, a ne agresivno zgodne/u formi... Ne znam ni zasto pisem na ovoj temi :) u stvari, za mene su DIFovci paralelna stvarnost :)
 
xiaoyu:
Daj mu ga maLko po mašti muvalo. :mrgreen:

:) hvala na predlogu! ne, ne, ja se stvarno bojim sportista, tako da bas nesto ne mogu ni da mastam neke seksi snove: sve kapiram (mozda gresim?) da su sirovine... ja volim one, znas, fine momke koji citaju knjige, idu u kinoteku i sede u kafani :)
 
Da pocnem...
DIFovci su najlepsi muskarci,ima izuzetaka!Moj Profesor fizickog u srednjoj je imao dobrih 40 godina,sad ima i vise,ali kad je meni predavao imao je 40 i verujte iako ozenjen vazio je za jednog od najboljih frajera u gradu.Inace studenti DIF-a uglavnom lepotani,kao i devojke...
Ja sam buduca profesorka fizickog,studiram DIF,imam veoma dobar prosek i te price DIF nije fakultet?Pogledajte malo predmete na DIF-u...Ne moze meni niko ko studira Ekonomiju npr pricati o tome da DIF nije fakultet!Sta mislite da tu nama samo daju loptu pa se igramo... 8-)
Kako da ne!Fakultet je izuzetno naporan,zahtevan i cenjen od ljudi koji se razumeju!Zna li uopste doticna osoba kojoj DIF nije fakultet sta je
Anatomija lokomotornog sistema
Antropomotorika
Biomehanika
Pedagogija sa didaktikom
Razvojna i pedagoška psihologija
Metodologija
Metodika sportskog treninga
Fiziologija fizičke aktivnosti
...itd da ne nabrajam
Jel mislis da nama daju i tu loptu,pa da se igramo,ynas li uopste koliko misica ima ljudsko telo?Ne znas?Ljudsko telo ima preko 600 mišića, 604 cini mi se...Jel znas sta je gluteus?Znas li koliko ima kostiju?Mozda i znas.ali sigurno ne ynas tacan anyiv svake i njeno mesto i funkciju...E,kad sve lepo izucis reci mi onda da DIF nije fakultet.
Da,neki glupak i uspe da upise DIF i da upadne na budzet,ali nijedan takav ga ne zavrsi!
Zale se na anatomiju?Svi ekonomski predmeti su duplo laksi od ''te'' anatomije!!
 
Teorija i metodika plesova
Teorija i metodika rukometa
Teorija i metodika košarke
Teorija i metodika plivanja i vaterpola
Teorija i metodika atletike
Teorija i metodika ritmičke gimnastike
Teorija i metodika skijanja
...
Predmeti - ubilo se.

Kiss my gluteus.
 

Back
Top