Condoms rulez!!!

Sale#3

Početnik
Poruka
27
Svi... muske i zenske jedinke ljudskoga roda :wink: ...
Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!
 
Jeste da je lepsi malo osecaj kada nemas kondom. Ali gledano nemate pojma koliko mi mrsko pada kada moram da ga izvadim pre orgazma. Ovako pre sa kondomom vozis do kraja i uzivas, onako bez kondoma sam uvek kao na iglama jer moram da pazim sve vreme i da kontorlisem uzivanje tj ne mogu skroz da se opustim. Pa izem ti bre takvo uzivanje kada sam za vreme i posle sexa istraumiran da li neki spermic izleteo pre i zalutao tamo gde ne treba, nevezano od toga da li neko ima neku bolest ili ne. Jednostavno sa kondomom sam opusteniji i sex mi na kraju bude prijatniji :roll:
 
bgfrajer79:
Jeste da je lepsi malo osecaj kada nemas kondom. Ali gledano nemate pojma koliko mi mrsko pada kada moram da ga izvadim pre orgazma. Ovako pre sa kondomom vozis do kraja i uzivas, onako bez kondoma sam uvek kao na iglama jer moram da pazim sve vreme i da kontorlisem uzivanje tj ne mogu skroz da se opustim. Pa izem ti bre takvo uzivanje kada sam za vreme i posle sexa istraumiran da li neki spermic izleteo pre i zalutao tamo gde ne treba, nevezano od toga da li neko ima neku bolest ili ne. Jednostavno sa kondomom sam opusteniji i sex mi na kraju bude prijatniji :roll:
BRAVO :D ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne :(
 
izdepilirana:
BRAVO :D ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne :(

Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.
 
bgfrajer79:
Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.
OK...whatever...al ako neces da rizikujes onda se vadi na vreme...ti si jednostavno imao srece da se nije to desilo tebi...ali meni jeste...i to sa durexovim i to sasvim u redu (da nije prosao rok trajanja)...:(
 
e zato se zbog tog roka trajanja kupuju u apoteci ;), ili ako mora na trafici obavezno se pogleda vreme do kada je ispravan.

2. kondom se nikada ne stavlja u novcanik ili u dzep farmekri ili na bilo koje mesto gde moze da bude prignjecen jer takav posle nije bezbedan za upotrebu, I to cesto moze da dovede da pucanja.

U svakom slucaju prilikom pravilog "rukovanja" nema teorije da pukne.
 
Sale#3:
Svi... muske i zenske jedinke ljudskoga roda :wink: ...
Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!
Kontraceptivne tablete su danas mnogo pouzdaniji vid zaštite od kondoma,kada je u pitanju trudnoća,a što se tiče drugih stvari nisu sve devojke ofucane radodajke krcate polnim bolestima..Bolje je pripaziti s kim ideš u krevet.Kondom je prevazidjena stvar,barem za one koji su informisani...
 
bgfrajer79:
Jeste da je lepsi malo osecaj kada nemas kondom. Ali gledano nemate pojma koliko mi mrsko pada kada moram da ga izvadim pre orgazma. Ovako pre sa kondomom vozis do kraja i uzivas, onako bez kondoma sam uvek kao na iglama jer moram da pazim sve vreme i da kontorlisem uzivanje tj ne mogu skroz da se opustim. Pa izem ti bre takvo uzivanje kada sam za vreme i posle sexa istraumiran da li neki spermic izleteo pre i zalutao tamo gde ne treba, nevezano od toga da li neko ima neku bolest ili ne. Jednostavno sa kondomom sam opusteniji i sex mi na kraju bude prijatniji :roll:
A ti toliko nemaš pojma da misliš da ne može doći do oplodnje ako ne svršiš u devojku? :?: :roll:
 
srebro:
Sale#3:
Svi... muske i zenske jedinke ljudskoga roda :wink: ...
Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!
Kontraceptivne tablete su danas mnogo pouzdaniji vid zaštite od kondoma,kada je u pitanju trudnoća,a što se tiče drugih stvari nisu sve devojke ofucane radodajke krcate polnim bolestima..Bolje je pripaziti s kim ideš u krevet.Kondom je prevazidjena stvar,barem za one koji su informisani...
Ti stvarno mislis da ce ti partner reci istinu, ako ga pitas?! "E izvini, da nemas ti mozda sidu, ili sifilis, triper ili nesto slicno?!?!" Pa ako to mislis grdno si se zajebala (o)! razmisli malo
 
srebro:
A ti toliko nemaš pojma da misliš da ne može doći do oplodnje ako ne svršiš u devojku? :?: :roll:

Pa moze da dodje, do lucenja manje kolicine, pre orgazma kod muskarca. Zato je bolje staviti kondom pa ne misliti o ŠBBKBB(Šta Bi Bilo Kad Bi Bilo). Zato je kondom bolji, a pre svega pa cak i od anti-baby pilule jer pored svoje kontraceptivne zastite stite i zdrvalje kako tebe tako i osobe sa kojom imas sexualni odnos.
 
Podseti me sada na vic *ebali se mujo i fata prvi put sa kondomom, i stavio mujo i krenuo da radi radnju i pita fatu jel osecas nesto, a ona kaze ne. i on ubrza i opet isto pita i tako ubrza on jedno pet sest puta. i pita fatu jel osecas nesto, a ona kazes osecam kao da guma gori :lol:
 
bgfrajer79:
Podseti me sada na vic *ebali se mujo i fata prvi put sa kondomom, i stavio mujo i krenuo da radi radnju i pita fatu jel osecas nesto, a ona kaze ne. i on ubrza i opet isto pita i tako ubrza on jedno pet sest puta. i pita fatu jel osecas nesto, a ona kazes osecam kao da guma gori :lol:
:lol:

:lol: He, he, dobar, dobar
emotlol_2.gif
...
 
Sale#3:
srebro:
Sale#3:
Svi... muske i zenske jedinke ljudskoga roda :wink: ...
Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!
Kontraceptivne tablete su danas mnogo pouzdaniji vid zaštite od kondoma,kada je u pitanju trudnoća,a što se tiče drugih stvari nisu sve devojke ofucane radodajke krcate polnim bolestima..Bolje je pripaziti s kim ideš u krevet.Kondom je prevazidjena stvar,barem za one koji su informisani...
Ti stvarno mislis da ce ti partner reci istinu, ako ga pitas?! "E izvini, da nemas ti mozda sidu, ili sifilis, triper ili nesto slicno?!?!" Pa ako to mislis grdno si se * (o)! razmisli malo
Nisam rekao da će neko nositi nalepnicu ''pazi sida'' nego da ne treba imati posla sa osobama čiji je seksualni život bio takav da postoji šansa da imaju nešto od tih lepota...
 
Ali problem je sto to nikada ne mozes da znas. Imam ortakinju koja je spavala sa samo dva ok tipa. i taj drugi bio je neki fini kulturan grk, koga je upoznala na ekskuziji. i nakon 6 meseci taj tip joj salje parfem i poruku da ide da se testira jer joj je namerno preneo hiv :(, tuzno ali istinito. :cry:
 

Back
Top