Condoms rulez!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Condoms rulez!!!

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Condoms rulez!!!

Svi... muske i zenske jedinke ljudskoga roda :wink: ...
    Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Triper.

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tvoja

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Sta moja?
    Lepo sam rekla da osim side i bebe mogu da dobiju i triper,a sanse za to su jos vece nego za sidu.I ne budi bezobrazan.

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Jeste da je lepsi malo osecaj kada nemas kondom. Ali gledano nemate pojma koliko mi mrsko pada kada moram da ga izvadim pre orgazma. Ovako pre sa kondomom vozis do kraja i uzivas, onako bez kondoma sam uvek kao na iglama jer moram da pazim sve vreme i da kontorlisem uzivanje tj ne mogu skroz da se opustim. Pa izem ti bre takvo uzivanje kada sam za vreme i posle sexa istraumiran da li neki spermic izleteo pre i zalutao tamo gde ne treba, nevezano od toga da li neko ima neku bolest ili ne. Jednostavno sa kondomom sam opusteniji i sex mi na kraju bude prijatniji

izdepilirana
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bgfrajer79
    Jeste da je lepsi malo osecaj kada nemas kondom. Ali gledano nemate pojma koliko mi mrsko pada kada moram da ga izvadim pre orgazma. Ovako pre sa kondomom vozis do kraja i uzivas, onako bez kondoma sam uvek kao na iglama jer moram da pazim sve vreme i da kontorlisem uzivanje tj ne mogu skroz da se opustim. Pa izem ti bre takvo uzivanje kada sam za vreme i posle sexa istraumiran da li neki spermic izleteo pre i zalutao tamo gde ne treba, nevezano od toga da li neko ima neku bolest ili ne. Jednostavno sa kondomom sam opusteniji i sex mi na kraju bude prijatniji
    BRAVO ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio izdepilirana
    BRAVO ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne
    Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.

izdepilirana
    Guest

Podrazumevano

Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.
    OK...whatever...al ako neces da rizikujes onda se vadi na vreme...ti si jednostavno imao srece da se nije to desilo tebi...ali meni jeste...i to sa durexovim i to sasvim u redu (da nije prosao rok trajanja)...

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

e zato se zbog tog roka trajanja kupuju u apoteci , ili ako mora na trafici obavezno se pogleda vreme do kada je ispravan.

2. kondom se nikada ne stavlja u novcanik ili u dzep farmekri ili na bilo koje mesto gde moze da bude prignjecen jer takav posle nije bezbedan za upotrebu, I to cesto moze da dovede da pucanja.

U svakom slucaju prilikom pravilog "rukovanja" nema teorije da pukne.

Goscica
    Guest

Podrazumevano

Neki su stavljali i po 2 (za svaki slucaj ) :shock:

Guest

Podrazumevano

nista pre braka najsigurnije

srebro
    Guest

Podrazumevano Re: Condoms rulez!!!

Citat Original postavio Sale#3
    Sta je vama kog krasnog, kada necete da koristite kondom??? Ok, priznajem, 1000000000 % je bolje bez, ali ja bih vise voleo da kresem neograniceno, dok mi se patka ne osusi, pa cak i sa kondomom, nego da kresnem jos dvadesetak puta bez njega, pa da posle godinu dana riknem!!!!!!! Ja to jednostavno ne mogu da shvatim, sta budale dobijaju kresanjem bez kondoma, osim side ili bebe??? Molicu da mi neko odgovori!!!
    Kontraceptivne tablete su danas mnogo pouzdaniji vid zaštite od kondoma,kada je u pitanju trudnoća,a što se tiče drugih stvari nisu sve devojke ofucane radodajke krcate polnim bolestima..Bolje je pripaziti s kim ideš u krevet.Kondom je prevazidjena stvar,barem za one koji su informisani...

srebro
    Guest

Podrazumevano

A ti toliko nemaš pojma da misliš da ne može doći do oplodnje ako ne svršiš u devojku?

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nista, mislio sam da si mene nazvala triperom... iako taj izraz odavno nisam cuo. SORY

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio srebro
    Kontraceptivne tablete su danas mnogo pouzdaniji vid zaštite od kondoma,kada je u pitanju trudnoća,a što se tiče drugih stvari nisu sve devojke ofucane radodajke krcate polnim bolestima..Bolje je pripaziti s kim ideš u krevet.Kondom je prevazidjena stvar,barem za one koji su informisani...
    Ti stvarno mislis da ce ti partner reci istinu, ako ga pitas?! "E izvini, da nemas ti mozda sidu, ili sifilis, triper ili nesto slicno?!?!" Pa ako to mislis grdno si se zajebala (o)! razmisli malo

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

zavisi shta ti po drazumevash pod tim partner...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

ahahahahaha..podrazumevash*

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta mislis??? Pa sex partner... Mislim ono, prvo verovatno bi ga bio blam da kaze da ima dusi, pogotovo ako se dugo znaju...

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

A ti toliko nemaš pojma da misliš da ne može doći do oplodnje ako ne svršiš u devojku?
    Pa moze da dodje, do lucenja manje kolicine, pre orgazma kod muskarca. Zato je bolje staviti kondom pa ne misliti o ŠBBKBB(Šta Bi Bilo Kad Bi Bilo). Zato je kondom bolji, a pre svega pa cak i od anti-baby pilule jer pored svoje kontraceptivne zastite stite i zdrvalje kako tebe tako i osobe sa kojom imas sexualni odnos.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica
    Neki su stavljali i po 2 (za svaki slucaj ) :shock:
    Ah, da, super safe sex, kondom - ljuta paprika (u prahu)- kondom, koda pukne prvi kondom začuje se vrištanje omiljene partnerke :shock: i tada znaš da je ostao samo još jedan kondom!!!

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Podseti me sada na vic *ebali se mujo i fata prvi put sa kondomom, i stavio mujo i krenuo da radi radnju i pita fatu jel osecas nesto, a ona kaze ne. i on ubrza i opet isto pita i tako ubrza on jedno pet sest puta. i pita fatu jel osecas nesto, a ona kazes osecam kao da guma gori

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Podseti me sada na vic *ebali se mujo i fata prvi put sa kondomom, i stavio mujo i krenuo da radi radnju i pita fatu jel osecas nesto, a ona kaze ne. i on ubrza i opet isto pita i tako ubrza on jedno pet sest puta. i pita fatu jel osecas nesto, a ona kazes osecam kao da guma gori

He, he, dobar, dobar ...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Nista, mislio sam da si mene nazvala triperom... iako taj izraz odavno nisam cuo. SORY
    E,tako.Vidis,nije tesko biti fin.

srebro
    Guest

Ti stvarno mislis da ce ti partner reci istinu, ako ga pitas?! "E izvini, da nemas ti mozda sidu, ili sifilis, triper ili nesto slicno?!?!" Pa ako to mislis grdno si se * (o)! razmisli malo
    Nisam rekao da će neko nositi nalepnicu ''pazi sida'' nego da ne treba imati posla sa osobama čiji je seksualni život bio takav da postoji šansa da imaju nešto od tih lepota...

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ali problem je sto to nikada ne mozes da znas. Imam ortakinju koja je spavala sa samo dva ok tipa. i taj drugi bio je neki fini kulturan grk, koga je upoznala na ekskuziji. i nakon 6 meseci taj tip joj salje parfem i poruku da ide da se testira jer joj je namerno preneo hiv , tuzno ali istinito.

Slične teme

1. RAZUM I SLOGA RULEZ
    Autor :SHEGI: u forumu Humor
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.02.2008., 12:57
  2. Google rulez!!!
    Autor Mare u forumu Razno
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.10.2005., 13:16
  3. Dzeri Springer rulez!
    Autor Groucho Marx u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 19