Da li se neko zabrojao?

Boli me uvo za preterivanje...***** kad mogu i koliko mi se moze i hoce. :D :D :D
Ponekad moram ozbiljno da se zamislim i da vratim film u nazad da se setim sa koliko sam njih bio. Nije to neka ogromna cifra,pa sad kao moram da prebrojim njih vise desetina...nego jednostano ne razmisljam o tome,ne vodim popis redovno. :D :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Boli me uvo za preterivanje...***** kad mogu i koliko mi se moze i hoce. :D :D :D
Ponekad moram ozbiljno da se zamislim i da vratim film u nazad da se setim sa koliko sam njih bio. Nije to neka ogromna cifra,pa sad kao moram da prebrojim njih vise desetina...nego jednostano ne razmisljam o tome,ne vodim popis redovno. :D :D


Jel ti teško da se setiš?
 
sinnke:
Koliko je po vasem misljenju normalno da promenite partnera u toku zivota a da ne ode u preterivanje?
paa.... hm.... nema tu preteranog broja.... mislim.... to je valjda neshto shto se deshava spontano?
u preterivanje bih svrstala ono opsesivno jurenje kresa samo zato da bi se kasnije REKLO charshiji da je do toga doshlo.....
nema tu ni premalo ni previshe... sve je to stvar trenutka....
nekome je dosta i jedan... nekome je i 38 malo....
normalno je da ih menjash dok ne nadjesh nekog koga ne zhelish da ostavish...... sort of :roll: :-D
 

Back
Top