Najbolji Najbrzi i Besplatan MMORPG

urkeden

Početnik
Poruka
2
Svi su culi za WoW jedan od najvecih MMORPG-ova. Ali on se placa i ako imate malo slabiju konekciju onda mozete odmah da se vratite na RPG-ove.

Ali da li je neko cuo za MMORPG Silkroad online. Ima bolju grafiku od WoW brzi je, radi i na dial-up, i sto je najvaznije besplatan je. A za one koji hoce da malo i potrose ima i Premium item mall. Igrica na slabijem kompijuteru moze da ima neverovatnu grafiku(mislim da nisam video brzu igricu). Ova igrica ima i nekoliko minusa koji ce se u buducnosti resiti. Ima malo likova tako da imate osecaj da ste u zemlji klonova.Stariji serveri malo stucaju ali to se isto sredjuje.

www.silkroadonline.net

Registrujte se skinete client(500mb) instalirajte i igrajte. Trenutno najbolji server je Alps, a tu i ja igram.
Jedna napomena kod registracije. Morate da skinete ovde hide-my IP programa(iz nekog razloga YU IP ne radi, radio je nekada). Kliknite hide my IP i onda se regitrujte. Dosta ljudi u svetu koristi dinamicki IP tako da ako vam izadje upozorenje da silkroad pordzava samo 5 accounta po IP opet hidujte IP dok ne dobijete IP na kojem ima manje od 5 accounta.

Nadam se da cete mi se pridruziti na serveru Alps.......
 
OS : Windows XP Professional Edition Service Pack 2 (build 2600)
CPU : AMD Athlon(tm) 64 Processor 2800+
Memory : Physical(255.5MB), Page(616.0MB), Virtual(2047.9MB)
Graphic Card : HAL (mixed vp): NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X
Graphic Card Version : 6.14.0010.7189
Graphic Driver Date : 2005- 4- 1 16:16
Build(exe) : [2006-07-04] [14:31:40]

Ovo mi izadje !!! I pishe mi ponekad disconnected from server !!!
Pomagajte u govnima sam !
 
Evo linka ka spisku mnoooogo mmorpg igara sa screenshotovima... Ima puno igara, neke su pay to play, neke development ili Beta fazi, ali ima ih dosta potpuno free ...

Jedini problem je shto su screenshotovi u 800x600 i 1024x768 rezoluciji, pa se uchitavanje moze otegnuti i na vishe od sat vremena na 128kbps !!! iskljuchite "show images" ako vas mrzi da chekate...

http://www.onrpg.com/boards/free-mmorpg/907-biggest-best-games-list/
 

Back
Top