Udri Bodrum Na Veselje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
UDRI BODRUM NA VESELJE!

Alen Selimović spiskao 150.000 dinara na splavu "Ambis" slaveći s društvom uslovnu presudu od godinu i dva meseca za aferu "Bodrum"

BEOGRAD - "Bodrumaš" Alen Selimović, koji je zbog zloupotrebe poslaničkih kartica prilikom izbora Kori Udovički za guvernera NBS u julu 2003. godine dobio samo uslovnu kaznu i zabranu bavljenja politikom u narednih osam godina, pre desetak dana je burno proslavio ovaj poklon suda.


Demokrata Alen Selimović

Kako saznaje Kurir, Selimović je u društvu desetak najbližih prijatelja prošle nedelje napravio žurku na beogradskom splavu "Ambis" i na piće spiskao čak 150.000 dinara.

- Selimović i društvo su se ludo zabavljali, polivali se šampanjcem, a osim ovog penušavog pili su i druge skupocene napitke. Kible s ledom na njihovom stolu su non-stop menjane, toliko se brzo pilo, a kad je fešta u ranu zoru završena Selimović je pored ceha dao i pozamašan bakšiš, častivši konobare sa 500 evra - navodi izvor Kurira blizak Selimoviću.

Kurir juče nije uspeo da proveri ko je sve bančio sa Selimovićem, jer je ovaj novosadski član Demokratske stranke bio nedostupan na sva tri broja mobilnih telefona koji su Kuriru poznati. Isto tako, nepoznato je da li je u Selimovićevom društvu bio i njegov stranački kolega Vojislav Janković, kome je, takođe, suđeno zbog afere "Bodrum", ali je zbog nedostatka dokaza on oslobođen svake odgovornosti.

Selimović je, inače, veliki ljubitelj noćnog života, dobrog provoda i lepih devojaka. Bio je u vezi s bivšom manekenkom Sandrom Drašković zvanom Sani Armani, a gotovo nijedna VIP žurka u Beogradu ili Novom Sadu ne protiče bez njega.
 
jomini:
I šta sad? Pokazano i dokazano hiljadu puta da takvih ima više nego što nam je potrebno ili što želimo. Poenta teme?

Пошто наш народ има кратко памћење потребно је да се подсећамо и да видимо до ког безобразлука ово иде.
Да ли је на ово Тадић мислио кад је рекао да Бодрум треба испитати а починиоце казнити?
 
Sad imaš nešto malo vremena da se setiš bar dva primera iz nekih drugih stranaka koji su isto radili ako želiš da tema ostane. Kad već objašnjavamo narodu.... Nema smisla da budemo nedorečeni, zar ne?
 
jomini:
Sad imaš nešto malo vremena da se setiš bar dva primera iz nekih drugih stranaka koji su isto radili ako želiš da tema ostane. Kad već objašnjavamo narodu.... Nema smisla da budemo nedorečeni, zar ne?

Ти си изгледа умислио да си неки мали Мусолини па претиш и уцењујеш дискутанте.
 
Pa dnevne novine objavljuju vesti do kojih dodju. Ako navedene vesti nisu tacne Alenu Selimovicu uvek ostaje mogucnost da ih tuzi i da ih ojadi na sudu i zaradi tako velike pare. Ako navedena vest jeste tacna ( a najverovatnije da jeste) , onda Alen Selimovic moze samo da cuti.

Bas cu da nazovem sad drugara koji radi kao barmen na Ambisu da mi kaze da li je navedena vest tacna ili ne
 
Jerry Ropero:
Pa dnevne novine objavljuju vesti do kojih dodju. Ako navedene vesti nisu tacne Alenu Selimovicu uvek ostaje mogucnost da ih tuzi i da ih ojadi na sudu i zaradi tako velike pare. Ako navedena vest jeste tacna ( a najverovatnije da jeste) , onda Alen Selimovic moze samo da cuti.

Bas cu da nazovem sad drugara koji radi kao barmen na Ambisu da mi kaze da li je navedena vest tacna ili ne
Ko kaže da nije tačna? Ja verujem da jeste. Postavljaš takve podatke o drugim strankama ili ne?
 
Jerry Ropero:
Pa dnevne novine objavljuju vesti do kojih dodju. Ako navedene vesti nisu tacne Alenu Selimovicu uvek ostaje mogucnost da ih tuzi i da ih ojadi na sudu i zaradi tako velike pare. Ako navedena vest jeste tacna ( a najverovatnije da jeste) , onda Alen Selimovic moze samo da cuti.

Bas cu da nazovem sad drugara koji radi kao barmen na Ambisu da mi kaze da li je navedena vest tacna ili ne
Pa koga boli dal on slavi ili? I ja bi slavio da sam izbegao visegodisnju robiju jos znaju kako Selimovic izgleda verovatno bi tamo bio necija kucka :roll:
 
untouchable:
Ти си изгледа умислио да си неки мали Мусолини па претиш и уцењујеш дискутанте.
Jesi ti bezobrazan ili šta? Šta umišljaš?
Idemo ovako. Na konto postavljanja teme o bahatosti člana jedne stranke prvo sam naglasio da verujem da je to istina i da mi nije jasno postavljanje takve teme po ko zna koji put. Zahtevao sam da postavljač teme objasni u kom pravcu hoće da krene tema da se ne bi ponavljala ko zna koji put. Zatim, na njegov odgovor da narodu treba pokazati kakvih političara ima da bi bili ignorisani na sledećim izborima (sa čim se slažem), rekao sam da onda pokaže još takvih primera da ne bi narod ostao uskraćen za neke stvari koje svi znamo. Uslovio sam to zaključavanjem teme jer bez toga tema postaje kao one ostale koje su se bavile tim problemom.
Nakon toga ti me porediš sa Musolinijem....
 
marlоn:
vala iron ako sam nesto radio, sedeo sam i sa jednima i drugima u kafani... i znam kako se ponasaju..... sad ovaj alen je mozda izuzetak...

I ja sam gospodin sa tudjim parama.
Dok mi je tata davao za cigare furao sam Rothmans, sada od svohjih para pušim krdžu...

A tema ostaje zaključana saznajemo od "izvora Krstarice"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top