Pomoc oko AGP-a

Dawid59192

Početnik
Poruka
11
Problem se sastoji u tome sto ne mogu da povecam ubrzanje (AGP) na (npr.) 8x, a trenutno je iskljuceno. Svaki put kad pokusam da ga setujem na neku brzinu, prilikom obaveznog restartovanja vrati se na prvobitno podesavanje (OFF). Probao sam i sa promenom drajvera ali... Pretpostavljam da je problem u konfiguraciji?!
Grafika: Ati 9200
Maticna: MSI K7N2 Delta2

Hvala!
 
Da li imas instaliran Net framework?
Ako nemas-tu je problem.
Skini ga sa Microsoftovog sajta,instaliraj pa reinstaliraj drajvere za graficku kartu.
Naravno sto noviju verziju.
 
Dawid:
Nemam.
Pogledao sam ali mnogo je velik (oko100Mb) za mene s' obzirom na brzinu protoka (dial-up) pa cu da nadjem neku alternativu.

Imas ga cesto na diskovima koji stizu uz casopise a takodje se instalira uz Autopatcher.
Bez njega Atijevi drajveri brljave.
100Mb?Ne znam da li je bas toliko tezak.
Mada za dial-up i 5Mb je mnogo.
 
Ćale:
Imas ga cesto na diskovima koji stizu uz casopise a takodje se instalira uz Autopatcher.
Bez njega Atijevi drajveri brljave.
100Mb?Ne znam da li je bas toliko tezak.
Mada za dial-up i 5Mb je mnogo.

Sta je bre mnogo, ja sam pre nedelju dana skinuo ATI-jeve drajvere sa Asusovog sajta 100mb.
Natrpali su sve i svasta, DX9, Net Framework... samo jos od popa uvo fali. Cini mi se da Net Framework imas i na instalacionom cd-u za XP.
 
K3V!N:
Sta je bre mnogo, ja sam pre nedelju dana skinuo ATI-jeve drajvere sa Asusovog sajta 100mb.
Natrpali su sve i svasta, DX9, Net Framework... samo jos od popa uvo fali. Cini mi se da Net Framework imas i na instalacionom cd-u za XP.

Cekaj,pricamo o dial-up konekciji?
Mislim da Net frameworks stize tek sa Autopatcherom,mozda gresim.
 
Ma uspeo sam da ga skinem (mada v1.1 koja je "svega" 25mb) ali nije mi zavrsio pos'o, osim sto mi je ukljucio administratora pri start-up screen-u. Problem ostaje a ja se tripujem da ima veze sa SB bus ili NB bus ili koji li je vec zaduzen za AGP?
CPU radi na 166MHz X 11 pa mozda da probam da smanjim na 133MHz ili 100MHz (a povecam broj puta) pa da vidim dal' odgovara AGP-u?!
 
Pitanjce za caleta. Uzgred NET.Framework je 20-ak mb.
A sad pitanjce. :)
Kad instaliram NET.Framework onda mi kad upalim komp prvo izbaci welcome screen sa nalozima i moram da kliknem na moj adm.nalog da bi mi prikazao desktop.Sta da podesim da mi pri paljenju kompa odma prikaze desktop.U cemu je fora?
 

Back
Top