garda kalinovik

Е, служио и чика Weljkisha, али давноооооо, од децембра '87. - маја '88. године. Био стажа, ШРО Артиљерија! Лепе годинице... Поздрав свим борцима! :ok:
 
Ja sam sluzio u Kalinovniku od 27.8.1993. do 26.8.1994. Pjesadija III ceta III vod,Pajdo komandir voda, pp Zo... bio komandir cete. Ko je sluzio u toj I klasi dobro se sjeca Bajketa,Pjera,Mome,Stanbolica(pokojnog).Bajbija(pokojnog) i svih ostalih.
 
Ja sam sluzio u Kalinovniku od 27.8.1993. do 26.8.1994. Pjesadija III ceta III vod,Pajdo komandir voda, pp Zo... bio komandir cete. Ko je sluzio u toj I klasi dobro se sjeca Bajketa,Pjera,Mome,Stanbolica(pokojnog).Bajbija(pokojnog) i svih ostalih.

POZZ SVIMA .... JA SAM DAVNO POKRENUO OVAJ FORUM ALI DUGO VREMENA NIKO NIJE REAGOVAO NA TO. TAKO DA SAM I JA ODUSTAO, ALI EVO PROSLO JE SKORO TRI GODINE PA AJDE DA POGLEDAM KAD ONO IZNENADJENJE IMA NAS GARDISTA JOS ZIVIH HEHEHE.

JA SAM BIO U 4 VODU 3 CETE KOD STANKOVICA
ZOVEM SE ALEKSANDAR
POZZ ZA SVE GARDISTE MA GDE BILI

CUJEMO SE JOS
 
naravno da nas ima ja sam iz Ugljevika prva klasa gardista 93-e komandir voda Savić,komandir čete Pop, slučajno sam naišao na ovaj forum dobro je da se neko prisjetio da otvori ovu temu a evo i prije neki dan su nas se sjetili ispred boračke org.pa su organizovali okupljanje u B.Luci do duše prvi put.
 
naravno da nas ima ja sam iz Ugljevika prva klasa gardista 93-e komandir voda Savić,komandir čete Pop, slučajno sam naišao na ovaj forum dobro je da se neko prisjetio da otvori ovu temu a evo i prije neki dan su nas se sjetili ispred boračke org.pa su organizovali okupljanje u B.Luci do duše prvi put.

neznam ko je od vas bio na okupljanju ja jesam i extra je bilo u stvari nije to okupljanje samo garde nego svih pristabskih jedinica,sledece godine je okupljanje u Han Pijesku 18.avgusta 2012 godpa pa ako bog da da se okupimo u sto vecem broju.
pozdrav za sve od popa iz modriče
 
pozdrav za Gardiste,bio sam dole od 27.08.93 do 01.02.95.komandno izvidjacka baterija,veza.Sjecam se ovih momaka iz Bl,Bajbi je stradao u zasjedi kod sela Lukavac ispod Bjelasnice mi smo inace drzali Ljuljovu stijenu,neponovilo se.Cupu poznajem i jos Teslicana iz klase 93 u kontaktu smo Cigo,Raso,Savic...Poz
drav za sve...
 
pozz i tebi igi. slucajno naidjoh na ovu temu. i ja sam iskopao par saznanja i dokaza da nas JESU odradjivali BO-ma (behar 1 i 2). zato se valjda i raspadamo ovako polagano ali sigurno sto bi svabe rekle.
Pozdravljam sve pripadnike garde vrs i pozivam vas da se okupimo i zajedno potpisemo peticiju da se ustanovi dan Garde VRS te da se u buducnosti zna za nas a ne samo za sesnaestu i ostale brigade.Jos nesto ako je neko imao problema sa oboljenjima tipa KARCINOM i dr.JAVITE SE,imam saznanja da su nas na Olovu i nisicima gadjali raznim otrovima. moj e mail je, iigor@teol.net
 
Ja sam sluzio u Kalinovniku od 27.8.1993. do 26.8.1994. Pjesadija III ceta III vod,Pajdo komandir voda, pp Zo... bio komandir cete. Ko je sluzio u toj I klasi dobro se sjeca Bajketa,Pjera,Mome,Stanbolica(pokojnog).Bajbija(pokojnog) i svih ostalih.

Izgleda da sam i ja bio u istom vodu jer su mi vecina njih bili najbolji drugovi pa se vjerovatno dobro poznajemo.Ja sam jedini iz voda pored Darka Crnogorca koji nije bio ljuti krajisnik.Sta li je sa dobroga Pajde?To je najbolji covjek a ja se zakacih sa njim kad se potukoh sa Manjacom za onu rakiju na Bjelasnici.
 

Back
Top