oce neko fudbal na adi u ponedeljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
shto i nije tako loshe...dechica shto idu po vodu vazda su bili na dobrome glasu (: ..
zvuchi skoro neverovatno da je odabran bash ponedeljak...pa shto ne nedelja majq mu...
svejedno ne bi mogo da dodjem...radio ne radio...jer da pucam 3iljade za jednu utakcimu s ljudima s foruma je dozvoli ali mnogo...
 
A sta mislite o tome da organizujemo odbojku na pesku na adi...Mi zenske protiv vas muskih :) ;)
beachvoleyri5.th.jpg
 
Primamo i gledaoce!
A bice organizova i nagradna igra za sve posetioce. Svako ko plati ulaz dobice kartu sa serijiskim brojem i ako bude izvucen moci ce da se slika sa najvecom zvezdom i najboljim strelcem FK Krstarice PLESsitnihDEMONA !!! :lol:
Cak ce moci i da mu dodaje lopte dok se bude zagrejavao za mech. :lol:
eventulano ako nam zafali neki igrac,dobice priliku nego iz gledalishta. : D:D
 
majcheki:
E da si rekao neku odbojku na pesku :D
Al fudbal - šta fudbal ... bllllll![/QUOT

Jupiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Ja sam bila pre par dana na odbojci na pesku na adi...postoje 2 terena za koja znam na onoj novijoj strani.Termin od sat vremena je na jednom terenu 600 din, a na drugom 800, ali mi je celo drustvo otislo sinoc na more...a ja bih igrala iako nemam pojma da igram....Super je zezanje...I zakazivanje termina za teren posto su prebukairani treba da se uradi dan, dva ranije...jer su puni do 3 ujutro...
Ljudi javite se...ja sam skroz raspolozena za odbojku...ali napominjem da neznam da je igram...(znaci ne bih se takmicila, vec mi je to super zezanje)...Pozzzz
 
Ada je super...narocito uvece ako je jako sunce...ponesu se papuce ...peskir (za noge)...i naravno potreban je obavezno osmeh...ej bre ljudi jel bi stvarno hteli da se iskombinujemo?
Pritom nam naravno treba jos i lopta posto ovi moji ponese loptu na more... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top