PREDSEDNIK TADIC POTKOPAVA SRPSKE NAPORE ZA KOSOVO

Jerry Ropero:
Ti nista ne citas. Procitaj izjavu Milana St. Protica na ovoj temi u kojoj se on nudi da bude izdajnik. Procitaj izjavu Protica koji kaze da mu je americki ambasador Polt rekao da Srbija treba da potpise nezavisno Kosovo a da ce zauzvrat dobiti neke olaksice. Procitaj izjave recimo onog Dzejmsa Lajona, americkog spijuna na sluzbi u Beogradu gde tvrdi iste stvari. Pa procitaj istu stvar kod Janosa Bugajskog, prosiptarskog lobiste u Vasingtonu. Pa procitaj isto kod zamenika ministra inostranih poslova Britanije koji je pre nekoliko meseci bio u poseti Srbiji i okupiranoj nasoj pokrajini - Kosovu i Metohiji.

Eto dao sam ti dovoljno uputa nadam se da si dovoljno inteligentan da nevedeno nadjes i procitas.
Vidis koji si mandril-protiv si zapada,stavljas za nick zapadnjacko ime i slusas house,klasicna hipokrizija naci-radikalskih ludaka kao sto si ti.
 
MASTERMIND:
150887086744b617410e616651964988.jpg


drushtvanjce na okupu
provalite kako su veseli..


Свако од њих ДОБИЋЕ ПО ЗАСЛУЗИ......само мало времена..........

Бог је свемогућ ! 8-)
 
Jerry Ropero:
Ako si ti takav, kukavica koja nije spremna da se bori za oslobodjenje i nezavisnost sopstvene zemlje - to ne znaci da su svi Srbi takvi.

Ja da se pitam ista u ovoj zemlji, ne bih ja vas dezertere amnestirao nego bi vam kao Jevreji sto rade, konfiskovao svu imovinu oduzeo drzavljanstvo a istu podelio porodicama poginulih i ranjenih boraca.

Jer dok god dezerter kukavica i jajara u ovoj zemlji ispada pametniji i bolji od borca, patriote i onoga ko je za slobodu i nezavisnost ove zemlje spreman da polozi i sopstveni zivot - mi cemo da budemo sjebana zemlja.

Tek kad dezerteri, jajare i kukavice dobiju zatvor od 40 godina sa oduzimanjem sve imovine i svih gradjanskih prava moci cemo da kazemo da smo konacno izasli na pravi put.
Ti bi ckapi jedna da je rat krio se sedeo,duvao vutru i slusao house,ti ne znas ni pusku da drzis.
 
I.Sikorsky:
Vidis koji si mandril-protiv si zapada,stavljas za nick zapadnjacko ime i slusas house,klasicna hipokrizija naci-radikalskih ludaka kao sto si ti.

Nisam ja protiv zapada naprotiv. Ja sam samo za srpske interese a to je nesto sto tvoj pileci mozak ne moze da razume.

Biti za svoju drzavu i naciju ne znaci biti a priori protiv nekoga.

Nisam ja protiv njih - oni su protiv nas jer se protive realizaciji nasih nacionalnih interesa.
 
I.Sikorsky:
Ti bi ckapi jedna da je rat krio se sedeo,duvao vutru i slusao house,ti ne znas ni pusku da drzis.

Пошто си вишеструка личност, у ком лику се сада обраћаш као СЛИКОРСКИ,
АПАЧ или ПРЕДАТОР ........ хајде запуши.......дува ти промаја ......... 8-)
 
Jerry Ropero:
Vec sam napisao 1999. godine gde sam bio i sta sam radio a sad cu da upozorim administratora na tvoje konstantne uvrede pa cemo videti sta ce dalje da se desi.
Ti si prvi poceo da vredjas,kolika mi je inteligencija zato sto si pomislio da ne znam sta je ime a sta nickname,nadimak.A sto se tice moderatora,on je dovoljno pametan da proceni ko je primitivac,ti ili ja.
 
Jerry Ropero:
Nisam ja protiv zapada naprotiv. Ja sam samo za srpske interese a to je nesto sto tvoj pileci mozak ne moze da razume.

Biti za svoju drzavu i naciju ne znaci biti a priori protiv nekoga.

Nisam ja protiv njih - oni su protiv nas jer se protive realizaciji nasih nacionalnih interesa.
I samim tim sto su protiv nas i ti moras da si protiv zapada.Da li tvoj ovnovski mozak to shvata?Tesko ce to da ide kod tebe.
 
Briga me. Ja sam za nezavisnu jedinstvenu slobodnu i suverenu drzavu srpskog naroda - Srbiju i svako ko je protiv toga je automatski moj neprijatelj jer zeli da mene i moju drzavu porobi.

Ne volim da budem bilo cija sluga . Ne zelim da zivim ko svinja. Preci su me/nas ucili da zivimo zivotima ORLA. Evo za tebe jedna poucna pesma na tu temu , napisao ju je nas vladika Njegos verovatno ces se prepoznati u njoj:

ORAO I SVINJA


Jednom svinja iz puna korita
pred vratima imucnoga doma,
ka umije, po svinjski lokaše.
Oraj gordo na krutoj litici
velicava krila odmaraše
i oštraše smrtonosne kandže
bacajuci plamene poglede
na sve strane u proljetnje jutro,
k pobjedi se novoj gotoveci.
Nego svinja, kako se naloka,
poizdiže turin obrljani
i ugleda na liticu orla.
Groknu krupno, pa govori orlu:
"Šta tu cuciš na goloj litici,
nesretnice i gladni ajduce,
izgnanice pod opštim prokletstvom?
Što je tvoja žalosna sudbina?
Prazna slava i grabež krvavi,
pa i s krvlju rucak bez vecere.
Pomiri se i predaj ljudima,
vidi ka se živi obilato:
meni na dan tri korita daju,
sve punije jedno od drugoga;
pa cio dan u glib do ušiju,
prevracam se, na svijet uživam;
ni što mislim, ni glavu razbijam,
no iza sna na puno korito."
Oraj tresnu, pa prikupi krila,
s prezrenijem odgovara svinji:
"Mož se hvalit ka pošteno živiš
pred svinjama, ali ne pred nama,
jerbo naše pleme ponosito
takvoga se gnušava života.
Nego ti se cuditi i nije:
svinjski misliš, a svinjski govoriš
To ti sada daju i goste te,
al' ne zato rašta ti pomišljaš,
no dok malo nakupiš slanine,
pa ce odmah maljugom po ciku.
To pogadaš, mi smo grabitelji,
pod vselenskim živimo procesom
opasnosti i krvoprolica;
to su naše igre i pirovi.
No likovi naši ponositi
jesu simbol zemnog velicanstva,
na krunama carskijem blistaju;
jošt se krune dice i ponose
što su lika našega dostojne."
To izrece, pa hitro poleti,
ka krilata iz luka strijela,
u svojemu nad oblakom carstvu.
Osta svinja u gadnom brlogu
cekajuci u celo sjekiru.

Petar Petrovic Njegoš, Knjiga I, 208
 
Jerry Ropero:
Briga me. Ja sam za nezavisnu jedinstvenu slobodnu i suverenu drzavu srpskog naroda - Srbiju i svako ko je protiv toga je automatski moj neprijatelj jer zeli da mene i moju drzavu porobi.

Ne volim da budem bilo cija sluga . Ne zelim da zivim ko svinja. Preci su me/nas ucili da zivimo zivotima ORLA. Evo za tebe jedna poucna pesma na tu temu , napisao ju je nas vladika Njegos verovatno ces se prepoznati u njoj:

ORAO I SVINJA


Jednom svinja iz puna korita
pred vratima imucnoga doma,
ka umije, po svinjski lokaše.
Oraj gordo na krutoj litici
velicava krila odmaraše
i oštraše smrtonosne kandže
bacajuci plamene poglede
na sve strane u proljetnje jutro,
k pobjedi se novoj gotoveci.
Nego svinja, kako se naloka,
poizdiže turin obrljani
i ugleda na liticu orla.
Groknu krupno, pa govori orlu:
"Šta tu cuciš na goloj litici,
nesretnice i gladni ajduce,
izgnanice pod opštim prokletstvom?
Što je tvoja žalosna sudbina?
Prazna slava i grabež krvavi,
pa i s krvlju rucak bez vecere.
Pomiri se i predaj ljudima,
vidi ka se živi obilato:
meni na dan tri korita daju,
sve punije jedno od drugoga;
pa cio dan u glib do ušiju,
prevracam se, na svijet uživam;
ni što mislim, ni glavu razbijam,
no iza sna na puno korito."
Oraj tresnu, pa prikupi krila,
s prezrenijem odgovara svinji:
"Mož se hvalit ka pošteno živiš
pred svinjama, ali ne pred nama,
jerbo naše pleme ponosito
takvoga se gnušava života.
Nego ti se cuditi i nije:
svinjski misliš, a svinjski govoriš
To ti sada daju i goste te,
al' ne zato rašta ti pomišljaš,
no dok malo nakupiš slanine,
pa ce odmah maljugom po ciku.
To pogadaš, mi smo grabitelji,
pod vselenskim živimo procesom
opasnosti i krvoprolica;
to su naše igre i pirovi.
No likovi naši ponositi
jesu simbol zemnog velicanstva,
na krunama carskijem blistaju;
jošt se krune dice i ponose
što su lika našega dostojne."
To izrece, pa hitro poleti,
ka krilata iz luka strijela,
u svojemu nad oblakom carstvu.
Osta svinja u gadnom brlogu
cekajuci u celo sjekiru.

Petar Petrovic Njegoš, Knjiga I, 208

Prepoznao sam se,osecam se ko orao a ti dodjes svinja.
 
Mogu Tadic, Protic, Vuk Draskovic, Ceda Jovanovic i ostali izdajnici samo da placu. Cak i da oni potpisu nezavisno Kosovo taj njihov potpis ne vazi pisljiva boba, jer ustav republike Srbije zabranjuje tako nesto a oni bi time ucinili tesko delo izdaje zemlje koje se kaznjava sa 20 i vise godina zatvora.

USTAV REPUBLIKE SRBIJE

II SLOBODE, PRAVA I DUZNOSTI GRADJANA

Član 51.


Odbrana Republike Srbije je pravo i dužnost svakog građanina.


Niko nema pravo da prizna ili potpiše kapitulaciju, niti da prihvati ili prizna okupaciju Republike Srbije ili bilo kojeg njenog dela.


Izdaja Republike Srbije je zločin prema narodu i kažnjava se kao teško krivično delo.
 
Значи ли то да би тиме што је повредила устав Наташа Мићић требала ићи у затвор? Елем, овој политичкој елити ја бих придодао и НВО, Г17+, ЛСВ, СВМ.
Међутим, они су ти јачи од устава очигледно, па ће моћи и то да учине. Зато сам ја рекао да је доста било њиховог и да их треба мењати, тј. послати лепо у Забелу да служе једно 15 година народу Србије онако како треба.
 

Back
Top