POKLONi

LePiaf:
A shta ja da radim sa tim posterom? Kachio bih ga na zid samo kada treba da mi dodjesh.

Stvarno? Meni kad neko da nesto sto mi se ne svidja, ja se lepo zahvalim (zaista od srca, cenim sto se potrudio/la) ali eliminisem predmet i nikada ga ne koristim, cak ni kada doticni dolazi u posetu, na primer. Ne mogu da se foliram.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja volim da poklanjam nesto sto traje.
Satovi,nakit,garderoba...itd.
Posebno mi je interesantno da poklanjam majce. A obozavam kada na poklon dobijem neku dobru majcu.
ovaj.... ovo mi nije bash jasno??? :shock: kako to garderoba traje??? pa josh majca......

@tema:
nema sad tu neshto po kalupu shto bi trebalo poklanjati...... zavisi od osobe.......
ja lichno mislim da je knjiga uopshteno dobar poklon.....
volim poklone, i da dobijam i da qpujem.... i uvek se trudim da to shto qpim (ma shta bilo) bude neshto shto bi ta osoba korisrila, ili volela da ima......
"u skladu s primaocem", da se malo slikovito izrazim..... :-D
 
Poklon zavisi od osobe kojoj je namenjen.Obicno oslusnem sta je kome potrebno ili sta bi vpoleo-la da ima i u tom se i domenu i postavljam kada su pokloni u pitanju.Nikada ne polazim od sebe sta bih ja volela jer je to siguran promasaj, prosto ono sto meni treba ne mora da znaci da treba i drugima.
 
Kažu da žene najviše vole da dobijaju na poklon MP3 , depilatore i nešto slično.
Juče je u novinama pisalo, u nekom dodatku, ne sećam se sada, da je najneadekvatnije izabran poklon - pegla, i još je pisalo: pogodite zbog čega?
Toliko stvari, sitnica, svakodnevno i onih koje su trajne..
Ja najviše volim da dobijem na poklon patike ili zimsku kapu, a dobijem iPod ili tako nešto : o )
Nije stvar u kinti..
 
Nesto sto im fali a treba im (naravno cenom prihvatljivo), ako ne znas sta je to onda ne slusas dobro... a ako im puno fali i puno iskazuju potrebe -i ja glasam za pomorandze :)
 
njatscko:
Nesto sto im fali a treba im (naravno cenom prihvatljivo), ako ne znas sta je to onda ne slusas dobro... a ako im puno fali i puno iskazuju potrebe -i ja glasam za pomorandze :)

Ha ha ha ha, ja sam iskazala potrebu, treba mi namestaljka za jednu garsonjeru.A u medjuvremenu posvetiti paznju pakovanju poklona za Novu godinu.Volela bih da dobijem za Novu godinu novogodisnji paketic - pravi paketic, u poklon kesi, sa slatkisima, igrackama i po nekim iznenadjenjem.
 

Back
Top