Club Bivsih Pusaca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

snis

Primećen član
Poruka
870
Kako na zdravlju postoji tema o odvikavanju od pushenja i problemima vezanim zdravstveno za tu Tantalovu muku, a svaki drugi aspekt se popreko gleda, predlazem da klabing preselimo odje, a da tamo ostavimo samo hot line za ljude koji su trenutno u krizi radi ostavljanja duvana (ili neke druge zavisnosti - izuzev zavisnosti od interneta ;)

PS, pa ako uspe, uspe...
 
Ćale:
...ili da brisem ovo chat iz naziva teme ili da brisem celu temu...your choice...

па мислим да би било прикладније да беишеш реч а не тему (већ смо са једног места протерани) ;( а ти ради по савести ;)
 
Ćale:
...uradio...
...pa da se zapljunem...propusio sam sa petnaest,pusio aktivno do dvadeset seste i batalio...sada imam dvadeset devet....'el sam kvalifikovan?

са таквим искуством не само да си се квалификовао, већ си и добродошао да нам припомогнеш у нашој (надам се) племенитој борби за сваког новог непушача ;) и надам се да ћемо имати и твоју пуну подршку ;)
 
Ćale:
...ocu,pomocicu...sto da necu...
...a sto ti namigivas u svakom postu?


зато што ми се загубио "двопичник", односно на месту где је он биЈо се воилшебно појавила тачка зарез, па то због брзине куцања мрзим да исправљам,(ови што су навикли на мене то читају као :), односно, код мене је на овој тастатури ;) исто што и :).

ал' поштујем, водићу рачуна убудуће...
 
URA za klub bivših pušača, ili je bolje reći Klub Nepušača???

kako god, dobro došli, nadam se da će ovo da zaživi.

Nepušač tek / već 10-ti mesec, pušački staž... pa, više od 15 godina, do 15 sam brojala, ima još nešto sitno, ali ne želim da se prisećam, dakle, ovih 10 meseci ne-pušenja je važnije :D
 
MegiS:
URA za klub bivših pušača, ili je bolje reći Klub Nepušača???

kako god, dobro došli, nadam se da će ovo da zaživi.

Nepušač tek / već 10-ti mesec, pušački staž... pa, više od 15 godina, do 15 sam brojala, ima još nešto sitno, ali ne želim da se prisećam, dakle, ovih 10 meseci ne-pušenja je važnije :D

лепосТ :)

још само да се бетту однекуд појави и сигурно ће заживети :)

а за назив сам се двоумио, али ипак је превагнуло оно сазнање да се већина нас доживотно осећа бившим пушачима него садашњим непушачима, јер кад све преведеш у непушач, ондаК подништаваш ону голготу коју си прешла до тог статуса (нешто слично као ветерански вијетнамски синдром :) )
 
TOMAX_2006:
Jel mogu i ja da vam se pridružim?
Ja još nisam batalio pušenje, ali voleo bih da dobijem punopravno članstvo. : )


само ако не'ш бити антипротиван :roll:

а ако смем да те питам који ти је то мотив ? мислим у клуб непушача, а о'ш још да пушиш :confused:
 
gurmanci:
Mislim da tema ima mnogo vece sanse da zazivi ovde, jer ovde ima mnogo vise posetilaca nego na Zdravlju, samo ne znam da li ce ici na dva koloseka. :confused:
Oni koji pisu ovde neka bace pogled na lepljivu temu na Zdravlju da bi videli o cemu je rec.

Pozdrav svima :P

убеђен сам да може, посебно ако будемо (само)дисциплиновани па не бркамо појмове: тамо чисто медицински и хелп хот лајн, а ође све остало (сваштара директно или индиректно повезана са пушењем - непушењем :) )
 
gurmanci:
Cim nas cita znaci da mu treba jos samo mrvica razloga za pridruzivanje ;)

мислио сам на ону деструкцију са лепљиве :(


4 Peta W:

добро нам дошла. Уврстићемо те и у дежурство на медицинском делу теме да припомогнеш онима који су у кризи и који не верују у то да мореш само одједном рећи: опс, ја више не пушим :)
 
Samo vas gledam....................pozdrav svima......
c026-1.gif
 
Pusila desetak godina...prestala pre dve...i nadam se nikad vise.
Dve nedelje aktivnog kriziranja..narednih dve zelja da zapalim jednu..posle toga jos jedno dve nedelje pomisljanja na cigaru svremena na vreme..i na kraju sloooooooboooooooooodaaaaaaaaaaa!!!!
Pusaci probaj te,necete se pokajati..******* narusava zdravlje..MISLITE O TOME:lol:
 
Čili:
Pusila desetak godina...prestala pre dve...i nadam se nikad vise.
Dve nedelje aktivnog kriziranja..narednih dve zelja da zapalim jednu..posle toga jos jedno dve nedelje pomisljanja na cigaru svremena na vreme..i na kraju sloooooooboooooooooodaaaaaaaaaaa!!!!
Pusaci probaj te,necete se pokajati..******* narusava zdravlje..MISLITE O TOME:lol:

а само смо мало променили место иза угла ;) и виђе нових лица :) две стране и тата Ћале, Тома, Пета, Чили... баш лепо, значи, има нас :)

И још један предлог: како ође не говоримо о "оном" пушењу", већ о "овом" пушењу, а цензура је цензура, па ако већ не користите наше тастатуре, да куцкате пусхенје уместо пусенје како не би гледали оне ружне звездице :(
унапред хвала :)
 
goldfish:
ej, gde si snis ? :)
kako je ? :)
pa sta nam bi tamo s temom ? :confused: :shock:
idam da proverim ;)


ништа страшно, остаје и она актуелна, али као хот лајн за кризе, јер се, боже мој, моодератор смара читајући наше постове, а има и оних којима је досадно али долазе да нам саопште како смо досадни и смарамо поштене пушаче својом кукњавом како нам је и борбом да заборавимо како нам је било :(

а и реално речено, мислим да је ође место за набрајање ресторана који имају но смокинг зону :)
 
goldfish:
:D
dragi snis......:)
a bash nam je extra tema bila, secas se ? ;)
kako smo svi bili pozitivni, dobri, spremni da pomognemo u svako doba dana ( i noci ;) ) i lepo raspolozeni :) :)


ако се први мачићи понекад не бацају у воду и овде би могло бити слично (само да још понеко од старог друштва пређе овде са идејама, јер кад сам се ово трудио мислио сам да оно остане чисто медицински аспект престанка пушења и увек погледам и тамо има ли ко кризира да му евентуално пружим неки савет из искуства, а овде да се, обзиром да је ово сваштара, пласира све остало свашта што је директно или индиректно везано за то проклето пушење).

е, сад, у наслову теме је "клуб бивших пушаче" и недвосмислено указује шта је унутра, па ако понеки негативац ође залута моремо га чиста образа бар напасти једногласно да нас не смара у нашем антипушачком кулирању.

не знам, видећемо како се то развијати, али ми се чини да би могло ...тим пре што је модератор један од нас :)
 
livija:
e ja necju da prestanem da pushim....... mada imam zabranu... tj.... morala bi'........ al' volem........ nishta ne volem k'o katran........ :roll: :-D

па нико то оТ тебе ни не тражи под мус..то је твој чојс. Твоја плућа, твоје здравље, твој катран, твој смрад (пардон, мирис) сагореле траве у твом окружењу.
ми немамо намеру да те терамо да пушиш или не пушиш, али покушавамо сваком ко то покушава напустити бар олакшати прве кризне (па и касније) моменте за које смо лично из искуства уверени да су више него мучни. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top