Club Bivsih Pusaca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nikodim:
Hvala jos jednom...
'НИ'
To bi moglo sasvim fino posluziti kao dodatni motiv i olaksavajuca okolnost koju bi valjalo iskoristiti.

то са окружењем је најгооооора ствар, наћи ћеш већ на здрављу детаљније, али, скраћено: окружење које је навикло на тебе као пушача једног од њих, не жели тако лако да те изгуби, да ти будеш јачи од њих, да си ти нешто бољи и, углавном, врло су реткиииии изузеци, те спутава на твом путу до чистих плућа ;)

зато се препоручава (а и ради избегавања касније еветуалне за.анције ако не успеш) да се не qурчиш баш одмаК како више не пушиш. Мудро ћутиш бар неколико дана док твоја одлука не сазре, воља мало ојача и пребродиш првих пар криза (које су, УБР, и најаче), после ћеш већ лакше "прескочити" понуђену цигарету и др.
 
Prestala sam da pušim pre 5 godina.Bilo mi blam da držim banku pacijentima o štetnosti duvana i direktnoj povezanosti njihove bolesti sa dotičnim porokom a da me zatim ti isti pacijenti zateknu u kancelariji sa cigaretom međ' zubima...Jbg, karakter, pa to ti je...
I kao da nikad nisam ni pušila...
 
marina.c:
Prestala sam da pušim pre 5 godina.Bilo mi blam da držim banku pacijentima o štetnosti duvana i direktnoj povezanosti njihove bolesti sa dotičnim porokom a da me zatim ti isti pacijenti zateknu u kancelariji sa cigaretom međ' zubima...Jbg, karakter, pa to ti je...
I kao da nikad nisam ni pušila...

да знаш да је то мене увек помало бунило, али да признам и служило као изговор за наставак пушења. Тим горе што сам то доживљавао и као пацијент, али и имао сам доста добрииих другара лекара који су ме и у дружењу онако, успут, "клали" са непушењем, а они користили дуХан :(

но, сад је то прошлост ;)
 
codemaker:
Tek da pitam: - a zasto imamo dve teme o pus.enju, ovde i na "zdravlje" ?
Ovako se razilazimo, pa neko pise ovde neko tamo, a ima nas podosta.


тек да не правимо гужву на једној теми :)

ма, јок, било неких примедби да се тамо пуно чатује, да се промашила тема, да је моодератору досадно читати нас и сл :(, а ово је свакако сваштара, па само име каже да би требала бити толерантнија од здравља (ипак је здравље озбиљна тема ;) ), па је ово као за клабинг, а оно би требало остати чисто тема за здравствени апекАт непушења ;)
 
marina.c:
Prestala sam da pušim pre 5 godina.Bilo mi blam da držim banku pacijentima o štetnosti duvana i direktnoj povezanosti njihove bolesti sa dotičnim porokom a da me zatim ti isti pacijenti zateknu u kancelariji sa cigaretom međ' zubima...Jbg, karakter, pa to ti je...
I kao da nikad nisam ni pušila...

Skokni i do teme na zdravlju, kao podrska, a i radi podele iskustava ;)
 
snis:
Kako na zdravlju postoji tema o odvikavanju od pushenja i problemima vezanim zdravstveno za tu Tantalovu muku, a svaki drugi aspekt se pop
reko gleda, predlazem da klabing preselimo odje, a da tamo ostavimo samo hot line za ljude koji su trenutno u krizi radi ostavljanja duvana (ili neke druge zavisnosti - izuzev zavisnosti od interneta ;)

PS, pa ako uspe, uspe...


ja sam uspela pre 7 g

nije bilo tesko.................veruj te mi
 
Moza 12 -13 sati ili mozda jos ceo jedan dan. Probudila sam se toliko bolesna da od kaslja nisam mogla ni da disem a kamoli da pusim. Znaci prestala sam da pusim dan ranije. To je bio kraj moje dugogodisnje pusacke karijerere. Posle jedno dve nedelje sam htela da poludim, ali je to sam izlecila grickalicama i kojim kilogramom viska. Sve se da srediti ako si uporan. Inace negde sam procitala da je zavisnost od nikotina druga po redu. Na prvom mestu je zavisnost od heroina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top