Club Bivsih Pusaca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mucis se zato sto nisi dosledna. Kada budes sastavila dvadeset dana bez cigareta U KONTINUITETU problem ce nestati.
Pomiri se sa cinjenicom da cigareta vise nema u tvom zivotu, izguraj 20 dana i KRAJ!!! :p
Ovako samo sebe maltretiras, a nema potrebe ;)

livija, uspeli su drugi, naravno da ces uspeti i ti, ali olaksaj malo sebi, budi karakter :P
Veeeeeliki pozdrav :D
 
hey... ne slushaj me.... besna sam..... :? gushim se, lezhim ne mrdam.... nisam pushila od ondaK....... samo mi se naqpilo.....
kad mi bude bolje valjda cje me i ovo procji? :| tnx.... poz.... :-D
 
Evo, da vam se pridružim. I ja sam bivši pušač - već 20 meseci! Bila sam pušač 7 godina. Prekinula sam odjednom, nisam imala neku posebnu krizu, jedini proizvod koji sam koristila kao podršku je čaj protiv pušenja, ali njega sam popila samo dvaput, bio mi je gadan i više ga nisam ni koristila. U čemu je tajna? pa, i pre toga sam znala da je pušenje nezdravo i da bi mi bilo bolje da prestanem, ali duboko u sebi nisam zaista osećala želju da prestanem. Tek kada sam zaista osetila želju da ostavim cigarete i to stvarno, to sam i uradila. poslednju sam popušila oko ponoći. Sutradan sam odlučila da je dosta i umesto da izvadim cigaretu i zapalim, ja sam jednostavno bacila kutiju. Jedno nedelju ili dve sam imala potrebu da držim i vrtim olovku u ruci kada sam pored pušača, a kasnije ništa. Sada mi dim smeta, smrdi, ne volim da sedim u zadimljenom, a i u mom stanu se ne puši. Eto, toliko samo da se prijavim :)
 
blpd_girl:
Evo, da vam se pridružim. I ja sam bivši pušač - već 20 meseci! Bila sam pušač 7 godina. Prekinula sam odjednom, nisam imala neku posebnu krizu, jedini proizvod koji sam koristila kao podršku je čaj protiv pušenja, ali njega sam popila samo dvaput, bio mi je gadan i više ga nisam ni koristila. U čemu je tajna? pa, i pre toga sam znala da je pušenje nezdravo i da bi mi bilo bolje da prestanem, ali duboko u sebi nisam zaista osećala želju da prestanem. Tek kada sam zaista osetila želju da ostavim cigarete i to stvarno, to sam i uradila. poslednju sam popušila oko ponoći. Sutradan sam odlučila da je dosta i umesto da izvadim cigaretu i zapalim, ja sam jednostavno bacila kutiju. Jedno nedelju ili dve sam imala potrebu da držim i vrtim olovku u ruci kada sam pored pušača, a kasnije ništa. Sada mi dim smeta, smrdi, ne volim da sedim u zadimljenom, a i u mom stanu se ne puši. Eto, toliko samo da se prijavim :)


лепо да нас је све више :)

доборо дошла :)
 
ali ja sam stidljiva umetnichka dusha.... ja... necju umeti.... shta... shta ako im se ne svidim.... shta sko me drugi korisnici zdravlja budu zezali??? ja ne razumem interne shale..... :shock: :roll: tz.... zhivot je tako tezhak..... :roll: :|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top