Sky Star

Moze se koristiti daljinac u ProgDVB programu samo treba da se ubace tri fajla u sam folder gde je instaliran ProgDVB. Naravno sve radi sa aktivnim Winlirc-om. Evo priloga.
 

Prilozi

  • Winlirc neophodni fajlovi.zip
    1,8 KB · Pregleda: 83
za Danijela IVR


Kupio sam skystart2 karticu insalirali mi tanjir na zgradi , povezali... pa me zanima da li nekako postoji mogucnost da se objasni upotreba dvb programa kao i koje kljuceve i odakle treba i gde skidati.znam da sam postavio puno pitanja.ali nov sam pa ako mozes da pomognes bio bi zahvalan
inace hvatam dva satelita hotbird i astru
 
upustvo za altdvb cu pokusati da nadjem a sto se tice ovog drugog pitanja moze naravno mada imas tu dosta tema vezanih za satelitsko pracenje ss2 karticom
Javi mi sta te interesuje pa da napisem neko upustvo
pozZ
 
danijel ne znam kako da pokrenem dvb dream odnosno da li mozes da mi objasnis korak po korak kako da namestim da mi rade kanali.naravno osnovni ili oni kiji su free.non stop mi pri setovanju javlja da mi neki video kodek fali ili tako nesto.i ne znam ako da namestim satelite preko kojih hocu da trazim programe.verovatno je jednostavno ali izgleda da je i to za mene problem.poz i hvala
 
tanaskovic:
danijel ne znam kako da pokrenem dvb dream odnosno da li mozes da mi objasnis korak po korak kako da namestim da mi rade kanali.naravno osnovni ili oni kiji su free.non stop mi pri setovanju javlja da mi neki video kodek fali ili tako nesto.i ne znam ako da namestim satelite preko kojih hocu da trazim programe.verovatno je jednostavno ali izgleda da je i to za mene problem.poz i hvala
Klikni na Options, zatim Video i otvoriće ti se prozor za izbor kodeka. Izaberi onaj koji imaš instaliran i trebao bi da radi. Posle u opciji izabereš satelit koji gledaš ili ako imaš više satelita klikneš na Disecq switch i tu odabereš na kojem je portu koji satelit. Posle toga samo skeniranje. naravno, ako želiš da gledaš i skremblovane kanale moraš da instaliraš s2emu i vplug i to je to.
Lično mislim da je progdvb bolji od dvbdream-a, pošto koristim oba.
Pozdrav
 
moze li objasnjenja u vezi tenjira koji hvata dva satelita odnosno hotbird i astru.ne mogu da se snadjem jer npr.astri ima par komada.probao sam jednu od njih ali mi nadje samo 20-ta programa i nekoliko radio stanica.takodje je ista stvar i sa hotbird satelitom ,samo par programa...
poz
 

Back
Top