CKM, Maxim ili Playboy

Fizicar:
Ja kazem da ne moze. :twisted:

Moooooooooolim te!!! :shock:

Kako mozes da uporedjujes golotinju sa "Zabavnikom". :roll:

Evo ja redovno kupujem i jedno i drugo. Zabavnik je pametan a CKM je inteligentan. Golotinja? Ekstra. Uopste ne smeta tekstovima :) Ne mogu da se porede ali su na istom nivou (vrhu).

Sto se tice ova dva, Maxim i Plejboj... Za Plejboj imam pohvalu sto je na cirilici ali ga rade takvi smorovi da je to neverovatno. Nisam imao mnogo prilika da listam ali bilo je kao da gledam BK s tim sto se voditeljke svukle. A maxim je kao ruzna kopija CKM-a, kao da je prepisivao neko koji nije shvatio o cemu se tu radi. Mnogo su neukusni i prepuni pederskih fora.

CKM je zakon.
 
CKM JE NAJJAČI UBEDLJIVO!

1. Iz NS-a su ;)
2. Imaju najjače ribe
3. Imaju najbolji humor
4 Najoriginalniji su

Playboy sam jednom uzeo u životu i NIKAD više, tu jedino što se ribama vidi pič.ka ali je inače smoooooooor teški. To je za neke matorce od 50 godina.
Maxim, STALNO kupi fore od CKM-a (i to ih loše kopira) npr. CKM izađe u 2 broja sa po dve različite naslovnice, isto ruadi i Maxim... I fore su im glupe i nisu smešne uopšte. Jedino što im cela redakcija navija za Zvezdu.
Moj zaključak je da je CKM ipak nenadjebiv kod nas ;)
 
jednom kad ne budem mnogo gadljiva prekucaću onu skribomaniju i logoreju iz CKM-a samo da vidite šta znači FUNKCIONALNA NEPISMENOST. O skrnavim prikazima napisanim za VŠUP i vojnike da i ne pričam....čisto potcenjivanje.
Playboy je uvek bio top magazin, i u pogledu fotografija, editorijala modnih i eroCkih (a ne *****!!!) i u pogledu tekstova....:) I imali su Dika Longa, i to niko živ nije imao :lol:
 
krejzi_dajmond:
Evo ja redovno kupujem i jedno i drugo. Zabavnik je pametan a CKM je inteligentan. Golotinja? Ekstra. Uopste ne smeta tekstovima :) Ne mogu da se porede ali su na istom nivou (vrhu).

Sto se tice ova dva, Maxim i Plejboj... Za Plejboj imam pohvalu sto je na cirilici ali ga rade takvi smorovi da je to neverovatno. Nisam imao mnogo prilika da listam ali bilo je kao da gledam BK s tim sto se voditeljke svukle. A maxim je kao ruzna kopija CKM-a, kao da je prepisivao neko koji nije shvatio o cemu se tu radi. Mnogo su neukusni i prepuni pederskih fora.

CKM je zakon.

:roll: :roll: :roll: :roll:
 
Ja volim zabavne casopise. Playboy i Maxim su mi dosadni (mesaju babe i zabe - koja im je uopste ciljna grupa? Ako neko hoce erotske casopise, bolje da kupi nesto "specijalizovano" nego da baca pare na par strana "erotike", a i ne pretrzu se bas ni sa "ozbiljnijim" temama). Zato moj glas ide CKM-u (ma sta to znacilo!) jer se stvarno uvek posteno ismejem!
 

Back
Top