Zidane

Sta mislite da li je postupio dobro?
Moje licno misljenje je da jeste. Italijani su nevidjene ***** koje samo smeju da kenjaju bas se lepo videlo kako ga ovaj proziva,
 
Ma Zidan je kreten, samo budala moze sebi na taj nacin da upropasti zavrsetak karijere. Kao nije i on mogao italijana da napusi isto toliko koliko je i ovaj njega. Koliko sam videla taj italijan zna samo da proziva, i onda se samo budale navuku.
 
haha, a po cemu si to zakljucila "da se samo budale navuku", jel bilo slicnih slucajeva i pre sa materacijem, i Zidan je to uradio da pokaze da ga snaga nije napustila ;) :lol: :mrgreen:
 
Pa koliko sam cula taj Materaci ima dugacak jezik, a Zidan nije svetac, i on je na prethodnim prvenstvima imao razne incidente tog tipa. Prema tome nije pokazivao nikakvu snagu nego naprotiv slabost. Da je kompletno iskulirao tog degena pokazao bi da ga budale ne mogu da iznerviraju, a ovako se samo svrstao u tipicne fudbalere koji na provokaciju znaju da odgovore samo pesnicama, u ovom slucaju glavom. Lepo ja njih sve zovem majmunima, sto se pre ili kasnije pokaze tacno.
 

Back
Top