Potreban savet

cau-cau

Zainteresovan član
Poruka
222
Nije ništa strašno ali me nervira. Kad god upalim komp , Windows se podigne bez problema ali kada treba da se logujem na svoj nalog uvek mi se pojavi sledeća poruka :

VC5 Play.exe - Unable To Locate Component

* This application has failed to start because MFC70.DLL was not faund.
Re-installing the application may fix this problem

jasno mi je da nešto nisam izbrisao kako valja ali je problem što neznam šta je to. Predpostavljam da se radi o nekoj igri ( jer mi oznaka VC5 Play.exe aludira na to ), pa ako neko nešto zna ili je imao sličnih iskustava neka mi javi.
E da nisam reko da komp radi bez ikakvih posledica, sasvim normalno, problem je jedino što me nervira.
 
cau-cau:
Nije ništa strašno ali me nervira. Kad god upalim komp , Windows se podigne bez problema ali kada treba da se logujem na svoj nalog uvek mi se pojavi sledeća poruka :

VC5 Play.exe - Unable To Locate Component

* This application has failed to start because MFC70.DLL was not faund.
Re-installing the application may fix this problem

jasno mi je da nešto nisam izbrisao kako valja ali je problem što neznam šta je to. Predpostavljam da se radi o nekoj igri ( jer mi oznaka VC5 Play.exe aludira na to ), pa ako neko nešto zna ili je imao sličnih iskustava neka mi javi.
E da nisam reko da komp radi bez ikakvih posledica, sasvim normalno, problem je jedino što me nervira.




START---->run----->msconfig------->startup----->vidi sta ti windows startuje i sta ti ne treba destikliraj.pozzzz
 
nature:
START---->run----->msconfig------->startup----->vidi sta ti windows startuje i sta ti ne treba destikliraj.pozzzz

HVALA , našao sam i odčekirao videćemo da li je upalilo sledeći put kad upalim komp. Međutim tamo sam našo brdo stvari za neke piše zašta su ali za neke neznam čemu služe. Daću spisak šta sam tačno našo, pa javi šta od ovoga smem a šta nesmem da diram.
AGRSMMSG - AGRSMMSG.exe
NvCpl - RUNDLL32.EXE C:/WINDOWS/system32/NvCpl.dll, NvStartup
mwiz - nwiz.exe/install
NvMcTray - RUNDLL32.EXE C:/WINDOWS/system32/NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
ctfmon - C:/WINDOWS/system32/ctfmon.exe
a u jednom redu nema ništa totalno je belo, samo je kvadratić štikliran
 

Back
Top