nbg

Evo ja sam ... u koju skolu je isao Spale ? Mladost, Sterija,Branko Rdicevic, Uzicka republika ...??? A i kako mu dodje ime ? I sto ga jednostavno nezoves pa pitas kako je i sta radi ???
 
ala ste vi istripovani qq
jednom ja seljanka iz smederevske opstine pitala jednog iz bg da li zna darka a nije stigao ni da mu objasnim vec je poceo da se smeje kao "neee" a pitala sam ga jer se svi bgradjani koji dolaze za raspust upoznaju pa se druze u bg,cak su se neki smuvali u sd jer su se tu upoznali...ali on je vec krenuo od toga da ja ne znam o cemu ga pitam
 
hanibaI77:
ala ste vi istripovani qq
jbt bre hani, šta se ti uvek odazivaš na komenatre o seljacima?
i uvek se nešto ljutiš.
jeste istina, gde god ih je bilo,
uvek ali uvek je bilo takvih pitanja.
a lepo sam objasnila i zašto je tako.
a mnogo sam se švrćkala po jugoslaviji,
te mi se događala takva pitanja i u rijeci, zadru...
pa i u lazarevcu:lol:
(bila sam u izviđačima);)
 
soooo
@lina kad kazem da sam u fr i mene pitaju da li znam nekoga iz pariza,ali to mi nije nikakav razlog za nerviranje niti prevrtanje ocima
@master mama ti je fuxa,a i nisam ja ovde da te zabavljam pa se zalis da si se smorio:roll:
@maca a sto tebi smeta kad ja reagujem?mislim da su sve te price bgradjani-ostali preterane,pevazidjene,istripovane i sve sto hoces i zato reagujem.zasto tebi smeta moja reakcija? (btw kad ovi iz smedereva pocnu o tome kako su bgradjani uobrazeni takodje reagujem ali ne verujem da bi ti to smetalo)
 
Imao, imao sam ljubav jednu
Imao sam i života vrijedu

Sada imam samo gorku uspomenu i ranu staru


Imao, imao sam, nisam znao
Ljubio sam sve joj vjerovao

Sada imam samo bolnu uspomenu i ranu staru



Razboli, razboli se duša cijela
Nemam one što je poželjela

Ostala je samo gorka uspomena i rana stara


Imao, imao sam, nisam znao
Ljubio sam sve joj vjerovao

Sada imam samo bolnu uspomenu i ranu staru


:lol: :lol: :lol:

Dobar dan dame i gospodo
 
hanibaI77:
soooo
@lina kad kazem da sam u fr i mene pitaju da li znam nekoga iz pariza,ali to mi nije nikakav razlog za nerviranje niti prevrtanje ocima
@master mama ti je fuxa,a i nisam ja ovde da te zabavljam pa se zalis da si se smorio:roll:
@maca a sto tebi smeta kad ja reagujem?mislim da su sve te price bgradjani-ostali preterane,pevazidjene,istripovane i sve sto hoces i zato reagujem.zasto tebi smeta moja reakcija? (btw kad ovi iz smedereva pocnu o tome kako su bgradjani uobrazeni takodje reagujem ali ne verujem da bi ti to smetalo)
razumem ja sta hoces da kazes, naravno da to nije razlog za prevrtanje ocima, ali kad ti kaze samo ime i nista vise.. mislim, sta reci.. ok kad me pita, pa mi da neke podatke, gde zivi, bla bla, nekad se ispostavi i da znam o kome se radi..
 
ma sve ok lina,meni ne smeta da ovako razmenimo misljenje samo me nervira ludenje i sizenje na takve teme(sad ce ova moja drugarica opet da se buni :lol: maaacoooo evo ti kiss da se ne nerviras)
 
hanibaI77:
ma sve ok lina,meni ne smeta da ovako razmenimo misljenje samo me nervira ludenje i sizenje na takve teme(sad ce ova moja drugarica opet da se buni :lol: maaacoooo evo ti kiss da se ne nerviras)

Хоћу и ја један ....кис :razz:
 

Back
Top