Mozete li kuci biti isto efikasni kao u teretani

Ne mogu u kuci biti isto efikasan... prosto zato sto je ovo kuca, nemam opremu za vezbanje koja mi treba...
U teretani sam efikasniji i uopste mi motiv nije drustvo i vezbaci ili neke cice... od kad znam za sebe idem sam u teretanu i zavrsavam brzo i efikasno trening iako znam sve ljude tamo :) Ne volim da me iko ometa i da gubim vreme u prici...
 
Ja sam u teretani i po 2h. I redovno idem s drugaricom. Idemo pesaka uzbrdo do teretane, a i tamo smo zapazene kao jedne od retkih devojaka koje aktivno treniraju i ne zabusavaju. Inace, meni bas prija sto imam drustvo. Ali ne dangubimo, naprotiv, jedan drugme stalno kritikuje i pokazuje mi da li pravilno radim, uz savete i razgovor jako brzo mi prodje vreme tamo. To mi je vec postalo uzivanje zadnjih 20 dana. Posebno sto sam upoznala nove likove, i sto kad se vidimo u gradu stalno komentarisemo na tu temu, vec se osecamo kao jedna velika ekipa. To me jako ispunjava.
 
Atomski_Mrav_82:
Mozete li kuci da imate istu efikasnost kao u teretani, u smislu da cete isto da vezbate nekih sat i po vremena, potpuno savesno, ili vas ipak ljudi u teretani i drustvo tamo vuku da radite, kad vidite sve one ljude , pa i mackice kako rade, da li vas to vuce da i vi radite.
Makar ja, nema šanse da odradim dobar trening kod kuće. Isto kao što ne mogu ni da učim kod kuće, nego idem u čitaonicu... Kad odem u teretanu, znam zašto sam došao, zagrejem se i radim.
 
Nije krocio u teretanu, bar za zadnje tri godine sto smo zajedno...
 

Prilozi

  • Copy 2 of Picture(14).jpg
    Copy 2 of Picture(14).jpg
    10,7 KB · Pregleda: 20
Mala pauza izmedju serija je sjajna stvar. Ali da bih mogao imati beneficije od toga, treba ti barem 2 godine iskustva. Kaze Gironda.

Gironda veruje da; Kratak odmor napreze cardio vaskularni sistem do tacke gde su kalorije sprzene, metabolizam stimulisan, hormoni se krecu na gore i salo se topi.
Kako funkcionise: Vise rada za manje vremena = veca intenzivnost i veci misici.
 

Back
Top