Da li vam smeta

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
da li vam smeta kad vas muskarci, koje samo iz vidjenja znate, grle?

meni to smeta, nervira me ali isto tako uzbudjuje naravno samo ponekada, zato ne volim da me oni grle,

evo: nas trgovac [jedna jedina nasa prodavnica u celom ovom gradu i covek zna sve zene] uvek na kraju kupovine izadje iza onog svog pulta i u znak zahvalnosti me zagrli
e ljudi jeza me uhvati, sva se zacrvenim.......uzas od dodira njegovih ruku, od mirisa mesa................uh
ali evo ,.... kad me moj zubar samo malo i slucajno ocese............. onako crn, visok, lepe plave oci...joj meni onda treba barem 15 minuta da mogu da progovorim i da se smirim....emocije me ovladaju.................zato ne volim da me grli iko............to nije lepo


Da li vama smetaju takvi izlivi prisnosti od strane nepoznatih ili manje poznatih muskaraca i kako se u toj prilici ponasate?
 
Ja sam retko kome toliko simpaticna da bas zeli da me zagrli :) Grle me samo drugari i to mi je ok. Mrzela sam kada me je u detinjstvu jedan komsija stipao za obraz jer je bio snazan kao bik i grozno me je bolelo.
 
to me užasno živcira... :evil:
dodir je za mene svetinja
a ti, kao prijateljski fazoni podrške i razumevanja su samo izgovor za malo pipanja....
pa ako neko proba...ja se sklonim i namrgodim.....pa prijatelji ćemo biti i bez grljenja... :wink:
 
Ne volim da me bas grle bez razloga, nekad se zbunim...
ranije mi je mnogog vise smetalo, a sada nekako istrpim i ako je neko bas neprijatan
pobegnem kada treba sledeci put da ga vidim...
 
kad me moj zubar samo malo i slucajno ocese............. onako crn, visok, lepe plave oci...joj meni onda treba barem 15 minuta da mogu da progovorim i da se smirim....emocije me ovladaju.................zato ne volim da me grli iko............to nije lepo

Ма јес, и то што кажеш...мора да је грозно кад те случајно очеше.....није лепо с његове стране...
Па још црн, висок са лепим плавим очима...Ужас!

Мора да се грозно осећаш кад 15 минута не можеш да проговориш од навале емоција...
 
Hellen:
Ма јес, и то што кажеш...мора да је грозно кад те случајно очеше.....није лепо с његове стране...
Па још црн, висок са лепим плавим очима...Ужас!

Мора да се грозно осећаш кад 15 минута не можеш да проговориш од навале емоција...

joj Hellenice jadna sam ti ja tako zbunjena

ih ih........da znas da je to nezgodno kad te obuzmu ONA osecanja..........nije to lepo....:oops: ;)
 
milimail:
Ne volim da me bas grle bez razloga, nekad se zbunim...
ranije mi je mnogog vise smetalo, a sada nekako istrpim i ako je neko bas neprijatan
pobegnem kada treba sledeci put da ga vidim...

ruku na srce i da se ne salim sad

ja ne znam isto kako treba da reagujem
ja bi odgurnula osobu, rekla bi joj 'nemoj molim te me diras" ali poznavajuci nas svet....bilo bi tu svega.........zato se pokusavam da izmicem............udaljim koliko mogu
 
eLfaiP:
Ja kad se napijem volim da idem po kafani i grlim sve redom.

epizoda20-zivot.jpg


:)
 
trenutak,tvoje raspolozenje i to sta ti negde u sebi pomislis o njemu sve rade..dakle definitivno ej debilno da te bilo ko grli ako te ne zna ne vidim poentu ali opet niakda se ne zna ko je to i ako e to neko jako gotivan siguran sam da neces proklinjati taj gest..
 
bobba:
da li vam smeta kad vas muskarci, koje samo iz vidjenja znate, grle?
...
Da li vama smetaju takvi izlivi prisnosti od strane nepoznatih ili manje poznatih muskaraca i kako se u toj prilici ponasate?

Uh, brrrrrr! (smajli koji se užasnuto stresa) Smeta mi kad mi neko ko ne pripada krugu bliskih prijatelja ili rodjaka zadje u intimni prostor, odnosno na rastojanje kraće od 50cm. Na poslu mi se dogadjalo da opominjem ljude da treba da se ponašaju kao na izložbi - gledaj i ne diraj. Ne, ne važi to samo za muškarce već i za žene.
 
merlinka:
to me užasno živcira... :evil:
dodir je za mene svetinja
a ti, kao prijateljski fazoni podrške i razumevanja su samo izgovor za malo pipanja....
pa ako neko proba...ja se sklonim i namrgodim.....pa prijatelji ćemo biti i bez grljenja... :wink:

:D :D :D :D :D

meni je jedna djevojka rekla...moja pichka je za mene svetinja...reche to i proguta ga :D ....jedno od najboljih pushenja....
 
teardrop:
Uh, brrrrrr! (smajli koji se užasnuto stresa) Smeta mi kad mi neko ko ne pripada krugu bliskih prijatelja ili rodjaka zadje u intimni prostor, odnosno na rastojanje kraće od 50cm. Na poslu mi se dogadjalo da opominjem ljude da treba da se ponašaju kao na izložbi - gledaj i ne diraj. Ne, ne važi to samo za muškarce već i za žene.

Мој случај.
 
@ storm cloud
Pazi kad hoću da im prste odgrizem. Jedan kolega je došao u moju kancelariju sa molbom da mu nešto uradim, a onda mi stao iza ledja. On stoji, ja mu ispravljam neku hebenu tabelu, a njegova ruka na mojim ledjima. Uhhhhh
"Skloni ruku sa mene, udariću te."
Smeje se: "Pa, nemam pojma šta ću sa rukama" (kakav debil!)
"Stavi ih na usta i prekini da pričaš. Uostalom, nemoj da mi sediš na ramenu kao kanarinac, nego lepo sedi na onu fotelju i sačekaj da ovo uradim"

Mis'im, imam ja te "momente" :) Namćor do koske ;)
 

Back
Top