Da li vam smeta

razmisljalica:
E, ima jedna mnogo dobra fora: tacno imenujes sta je to sto ti se ne dopada, gledas coveka pravo u oci (nemas sta da krijes), veliki osmeh i kada zavrsis sta si imala napravis pauzu... cutis... i dalje ga gledas pravo u oci. Tada ce da se useprtlja samo tako. Probaj, garantovano uspeva, resis problem sarmantno i elegantno (i trajno). :)

ovo mi se dopalo
garantovano resava problem......hehe od sada pa ubuduce ima samo ovaj metod da koristim............hehe hvala puno
 
pa mene niko ko me ne poznaje ne grli. nekad u znak pozdrava nenametljivo stavi ruku na ledja, to mu dodje valjda kao neki poluzagrljaj...meni ne smeta narocito...

ako me neko dodiruje to mi takodje ne smeta, ako je taj dodir primeren vremenu, mestu, situaciji u kojoj smo se nasli i ako je dodir nenametljiv i kratak.
cesto bas dodiri u vidu rukovanja, blagog dodira nadlaktice ili ramena, blagog stiska sake cine elemente komunikacije koji doprinose boljem razumevanju medju ljudima, i unose toplinu i iskrenost u neki cin.
 
bobba:
da li vam smeta kad vas muskarci, koje samo iz vidjenja znate, grle?
Smeta. Meni je dodir bliskost i ako ne osećam bliskost prema nekome neću ni da me dodiruje.
Retko sam u takvoj situaciji, jer imam distancu prema poznanicima.
Ali, ako se ipak dogodi, ja pokažem i kažem da mi to smeta.
 
teardrop:
Uh, brrrrrr! (smajli koji se užasnuto stresa) Smeta mi kad mi neko ko ne pripada krugu bliskih prijatelja ili rodjaka zadje u intimni prostor, odnosno na rastojanje kraće od 50cm. Na poslu mi se dogadjalo da opominjem ljude da treba da se ponašaju kao na izložbi - gledaj i ne diraj. Ne, ne važi to samo za muškarce već i za žene.
Bila sam u slicnoj situaciji
 
teardrop:
@ storm cloud
Pazi kad hoću da im prste odgrizem. Jedan kolega je došao u moju kancelariju sa molbom da mu nešto uradim, a onda mi stao iza ledja. On stoji, ja mu ispravljam neku hebenu tabelu, a njegova ruka na mojim ledjima. Uhhhhh
"Skloni ruku sa mene, udariću te."
Smeje se: "Pa, nemam pojma šta ću sa rukama" (kakav debil!)
"Stavi ih na usta i prekini da pričaš. Uostalom, nemoj da mi sediš na ramenu kao kanarinac, nego lepo sedi na onu fotelju i sačekaj da ovo uradim"

Mis'im, imam ja te "momente" :) Namćor do koske ;)


Ne znam zašto .ebeno ljudi vole da ti stoje iznad glave ili ledja kada nešto radiš..Neka
lepo sedne i neka ne smara, seljak..nikada mi takvi likovi neće biti jasni... :roll:
 
A gde je Bobba....
a062.gif
...nema je odavno..
a070.gif
 
Naravno.Zagrljaj je za mene najintimniji dodir, posle seksa, i uz seks, seks je na prvom mestu po tome koliko je intiman, a zagrljaj je na drugom mestu. To mi smeta kad me neko na koga se ne lozim ni malo zagrli, kao kad bi mi neko sasuo na glavu kofu mlake vode, ili lepka, kao u crtanom filmu, ili necega jos goreg, ne mogu sad da se setim cega.
 

Back
Top